Šalikai, kepurės ir pirštinės

Stöhr Pack-A-Cap
  Turime
  Šalikai, kepurės ir pirštinės

  Stöhr Pack-A-Cap

  Stöhr
  fritz-837510
  15,20 EUR
  Rodoma 1-24 iš 406 prekės(-ių)

  Ne tik žiemos metu, tačiau ir vasarą gali reikėti kepurių, šalikų ir pirštinių, kurios pasirūpina, kad nesušaltumėte ir tuo pačiu nesusegtumėte. Ypač tokiu atveju, jeigu esate aktyvaus laisvalaikio mylėtojas ir labai daug laiko praleidžiate lauke, gamtoje. Tokiu atveju kokybiška lauko apranga yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kuri gali garantuoti, kad buvimas lauke bus malonus. Juolab, juk norisi, kad judėjimo visiškai nevaržytų jokie drabužiai, o kokybiški šalikai, kepurės ir pirštinės, kurie yra sukurti aktyviems žmonėms – puikus pasirinkimas. Greta galima paminėti, kad šiuo metu puikiai suderinamas funkcionalumas su stiliumi, tad pavyks ne tik puikiai jaustis, tačiau ir labai gražiai atrodyti.

  Patogiai.lt šalikai, kepurės ir pirštinės internetu yra labai įvairūs, tad kiekvienas pagal savo poreikius ras tai, kas jiems labiausiai tinka. Siūlome sekti info ir pasinaudoti reguliariai pasiūlomomis akcijomis, kurios leis puikios kokybės drabužius įsigyti mažesnėmis kainomis. Juolab, jeigu turite klausimų – visada galite susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurių darbas pasirūpinti, kad pasirinkimas pas mus Jums būtų didelis malonumas.

  Šalikai, kepurės ir pirštinės yra tas universalus lauko drabužis, kuris visada turi būti po ranka. Verta įsigyti daugiau skirtingų akcentų, kad galėtumėte keisti ne tik pagal orą, tačiau ir pagal kuriamo stiliaus polinkius. Nes tiesiog yra gera jaustis gerai.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  2 82
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.