Laikikliai

Tinklelis-laikiklis NETRAY
  Išparduota
  Laikikliai

  Tinklelis-laikiklis NETRAY

  0420012N
  8,40 EUR
  Tai labai praktiško modelio tinklelis su guma daiktams susidėti. Rėmas pagamintas iš metalo ir padengtas plastiku. Išmatavimai 31,5 x 21 cm.
  Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

  Jeigu mašinoje praleidžiate gana daug laiko kiekvieną dieną -  tokiu atveju siūlome pasirūpinti priedais, kurie galės net ir pačioms ilgiausioms kelionėms suteikti daugiau komforto. Vidaus aksesuaras Patogiai.lt prekybos vietoje yra labai įvairūs, tad kiekvienas ieškantis gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Štai vienas svarbiausių aksesuarų yra laikikliai. Net ir būdama gana paprasta smulkmena jie labai padeda vairavimo metu.

  Patogiai.lt laikikliai yra labai įvairūs, tad pagal savo poreikius kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.

  • Būtinas mašinos aksesuaras – laikikliai akiniams. Jie pasirūpins, kad akiniai ne tik visada būtų po ranka, tačiau nesudužtų, nesusibraižytų, pavyktų mašinoje palaikyti tvarką.
  • Mašinoje kompaktiškas pasirinkimas yra laikiklis kišenė. Jie gali būti komponuojami pagal žmogaus poreikius. Vienu atveju – virš galvos, kitu atveju – ant mašinos šoninių durelių. Svarbiausia rasti vietą, kuri netrukdytų ir tuo pačiu kurioje esantys daiktai būtų pasiekiami ranka.
  • Taip pat mėgstami laikikliai bagažinei, kurie dažniausiai tvirtinami už galinių mašinų sėdynių. Tokiu atveju galima labai patogiai sudėti arba susikabinti reikalingiausius daiktus, kurie esant poreikiui bus paprasčiausiai pasiekiami ranka.
  • Laikiklis tinklelis bagažinėje daugeliu atveju yra būtinas. Ne tik tam, kad būtų galima paprasčiausiai atskirti erdves, tačiau ir tam, kad bagažinėje važiuojantys gyvūnai nešoktų į mašinos vidų ir netrukdytų vairuotojui važiuoti tikslo link.
  • Labai mėgstami specialūs laikikliai užrašams, prie kurių klijuojasi popieriaus. Tokiu atveju kilus geroms mintims – visada bus kur kas užsirašyti.

  Patogiai.lt laikikliai mašinai – puikus pasirinkimas visada viską turėti po ranka ir palaikyti tvarką.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  4 21

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.