Stalai

Rodoma 1-24 iš 35 prekės(-ių)

Daugelis nori, kad visi kemperyje esantys daiktai turėtų konkrečią jiems reikalingą funkciją, juolab, vietoje būtų viskas, ko reikia, kad net ir pačios ilgiausios kelionės būtų labai patogios. Žinoma, patogumui pasiekti reikalingi labai įvairūs daiktai, kurie pasirūpina, kad Jūsų kelionės būtų komfortabilios. Vienas tokių baldų yra stalai, kurie kemperyje yra būtini.

Stalai kemperyje atlieka daiktų pasidėjimo funkciją. Nors dažniausiai naudojami maisto ruošybai ir valgymui, tačiau tai tikrai nėra vienintelis pasirinkimas. Štai todėl labai svarbu rasti funkcionalius stalus, kurie savo dydžiu atitinka poreikius. Jeigu yra vietos – tokiu atveju visada verta pirkti didesnius stalus, kadangi niekada negalite žinoti – kiek žmonių padaugės kelionės metu, juolab, tokiu atveju ne tik valgymas, tačiau ir kitų darbelių atlikimas bus kur kas patogesnis.

Patogiai.lt prekiauja ne tik puikios kokybės stalais, kurie tinka kemperiuose, tačiau ir kitomis reikalingomis smulkmenomis, kurios pasirūpina, kad stalas tvirtai laikytųsi, būtų estetiškai patrauklus ir tuo pačiu jo šonai nesukeltų pavojaus vaikams arba gyvūnams, kurie dažnai labai judrūs net ir kemperiuose. Būtinas kokybiškas kėlimo stalo rėmas, kuris pasirūpins, kad stalo aukštis būtų reguliuojamas pagal Jūsų poreikius. Taip pat būtinas ir specialus stalo tirtinimo įrankis, kuris pasirūpina, kad net ir staigių posūkių metu stalas išliktų stabilioje pozicijoje. Žinoma, reikalingi ir paramos priedai, kurie garantuoja stabilumą bei tvirtumą.

Stalai labai įvairūs. Lygiai taip pat kaip ir mažos smulkmenos, kurios suteikia stalui daugiau funkcionalumo. Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas.

Filtruojama pagal

Kaina
8 467
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.