Priežiūros priemonės

Ploviklis MELAMIN-CLEAN
  Turime
  Priežiūros priemonės

  Ploviklis MELAMIN-CLEAN

  0205052N
  4,00 EUR
  Tabletės MELAMIN-CLEAN melamino indams plauti. Paprastas ir efektyvus naudojimas. Pakuotėje yra 10 vnt. tablečių.
  Ploviklis Dishclean
   Turime
   Priežiūros priemonės

   Ploviklis Dishclean

   0402018N
   6,66 EUR
   Specialus ploviklis Dishclean, skirtas indų plovimui. Mažai putoja, mažina vandens sąnaudas keliaujant automobiliu ar valtimi. Tūris: 500 ml.
   Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

   Tinkama indų priežiūra garantuoja ne tik tai, kad jie ilgiau tarnaus, tačiau tuo pačiu ir kad puikiai atrodys, o valgymas iš tokių indų bus kur kas malonesnis ir tuo pačiu maistas skanesnis. Patogiai.lt prekybos vietoje galite įsigyti visas reikalingas indų priežiūros priemones, kurios leis Jums jaustis ramiu, kad indai ir puodai visada bus švarūs ir kiekvieną kartą juos paėmus atrodys, kad imate tarsi naujus indus. Priemonių katalogas yra nuolatos pildomas, tad jeigu šiuo metu ko nors nepavyksta rasti – visada galite susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurie labai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus bei padės rasti tokias valymo priemones, kurios reikalingos kiekvienam, kuris nori džiaugtis švariais bei tvarkingais indais. Plovimo metu naudokite nedidelius kiekius ploviklių, kadangi tiek puikiai užtenka, kad pavyktų pašalinti net ir pačius didžiausius nešvarumus ir tuo pačiu perplovus su švariu vandeniu bei nusausinsiu džiaugtis nuostabiai blizgiomis lėkštėmis bei kitais indais.

   Patogiai.lt indų priežiūros priemonės kainuoja nedaug, tačiau jų užtenka labai ilgam laiko tarpui, kadangi vieno plovimo metu reikia naudoti labai nedidelį kiekį priemonės. Užsisakius didesnį kiekį dažnai taikomos įvairios nuolaidos, tad sutaupykite ir rinkitės kokybę. Užsakytos prekės Jūsų namų adresą pasieks vos per kelias dienas, tad jeigu norite kuo greičiau pradėti blizginti savo indus – siūlome tai vertinti ir džiaugtis švara, kuri Jus džiugins.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   4 7

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.