Taurės

Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Tam tikros progos, kurias norisi paminėti, reikalauja ne tik šventiškos nuotaikos, tačiau tuo pačiu ir atributų, kurie garantuos, kad progos paminėjimas bus kur kas malonesnis. Viena iš tokių atributikų yra taurės, kurios labai įvairios ir kurios turi būti kiekvieno žmogaus namuose. Patogiai.lt siūlomos taurės yra labai skirtingos, tad vienoje vietoje rasite visą reikalingą indų komplektą, kuris padės Jums gražiai ir skoningai paminėti ne tik pačias įvairiausias šventes, tačiau tuo pačiu ir įprastą dieną, kadangi suteikti sau galimybę šventiškai jaustis reikia visada, kai tik to norite.

Užsakytos taurės Jūsų namų adresą pasieks labai efektyviai, tad siūlome įvertinti tai, kad taurės gali būti puiki dovana ne tik sau, tačiau ir kitam. Jeigu pasirenkant turite kokių nors klausimų – Patogiai.lt visada labai mielai atsakys Jums į visus iškilusius klausimus bei pateiks rekomendacijas, kurios visada padės rasti geriausiai Jūsų poreikius tenkinančias taures. O taurės skiriasi ne tik savo dizainu, tačiau ir funkcionalumu. Paprasčiausiai vienos yra skirtos vynui, kai tuo tarpu kitos – šampanui bei bet kokiems kitiems gėrimams, kurie gali Jūsų kasdienybei suteikti daugiau spalvų ir dar daugiau malonumų.

Patogiai.lt taurės internetu – kad kiekvienas gėrimas būtų labai skanus. Kartu siūlome įsigyti ir lėkštes bei kitus indus, kad vienas pirkimas padėtų sutaupyti daug laiko.

Filtruojama pagal

Kaina
15 16

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.