Jungtys

Adapteris TWIN CONTROL 12V Adapteris TWIN CONTROL 12V
  Turime
  10,10 EUR
  12V adapteris TWIN su integruotu 10A saugikliu ir kontroline LED lempute.
  Kabelis TWIN CONNECT 12V Kabelis TWIN CONNECT 12V
   Turime
   Jungtys

   Kabelis TWIN CONNECT 12V

   7203356N
   5,50 EUR
   TWIN spiralinis ištempiamas kabelis - 1,5 m su kištuku 12V lizdui ir 12 V dvišakis, 10 A saugiklis, su kontroline diodo lempute.
   Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

   Šiais laikais daugelis žmonių kiekvieną dieną praleidžia mašinoje bent po kelias valandas ir dar daugiau. Tikrai ne tik tie, kurie dirba vairuotojo darbą. Paprasčiausiai atstumai Lietuvoje su mašina įveikiami gana greitai, tad daugelis žmonių kiekvieną dieną važiuoja šimtus kilometrų, kad pasiektų darbo vietą arba giminaičius. Natūralu, kad kai reikia mašinoje praleisti tiek daug laiko – įvairios jungtys, kurios padeda būti pasiekiamu ir važiuoti patogiai, reikalingos kaip niekada. Patogiai.lt auto jungtys yra labai įvairios, tad siūlome susipažinti su pasiūla, įsigyti ko Jums reikia ir kiekvieną dieną net ir pačius ilgiausius atstumus įveikti su didžiausiu malonumu.

   Siūloma:

   • Įmontuojama rozetė su 2 USB jungtimis, kuri suteiks galimybę įjungti tuos prietaisus, kurie Jums tuo metu labiausiai reikalingi.
   • Iš kokybiško plastikos pagamintas kabelis labai puikiai tinka tokiems prietaisams, kaip kad arbatinė spiralė bei tinkamą antgalį turinčiam plaukų tiesintuvui.
   • Siūloma ir jungtis, kurie skirta jungti į cigarečių pridegimo jungtį. Panaudojimo galimybės labai plačios bei įvairios.
   • Rozetė, kuri turi 2 atšakas, kurios skirtos elektrinių prietaisų įjungimui. Pavyzdžiui, kavinukui, plaukų tiesintuvų ir panašiai. Tokiu atveju mašinoje po ranka turėsite viską, ko reikia komfortabiliai kelionei kelioms dienoms.

   Jungčių pasiūla labai plati. Renkantis Jums labiausiai tinkamą svarbiausia įvertinti antgalius, kad tiktų tiek mašinai, tiek prietaisams, kuriuos planuojate jungti. Lygiai taip pat pasidomėti galingumu, kadangi nuo to taip pat kinta įranga, kurią galima prijungti.

   Patogiai.lt prekybos vietoje rasite viską, ko reikia, kad kelionės būtų patogios ir mašina taptų dar funkcionalesnė nei iki šiol.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   5 11

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.