Įrankiai

Volas Volas
  Išparduota
  Įrankiai

  Volas

  WDKX07EROLL
  58,00 EUR
  Ištraukiama rankena volas. Leis tvirtai ir tolygiai prispausti dangą.
  Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

  Siekiant pasirūpinti pramoniniais laivais – labai svarbu įsigyti tinkamus įrankius, kurie gali garantuoti, kad net ir pačios didžiausios problemoms bus išsprendžiamos be jokio vargo. Įvairūs įrankiai, kuriuos siūlo Patogiai.lt, padeda išspręsti bet kokio pobūdžio problemas su kokiomis tik gali susidurti laivų turėtojai. Juk neverta mokėti didelių pinigų meistrui, kai gana nesunkiai kiekvienas asmuo pats gali susitvarkyti su nesklandumais, kurie egzistuoja, juolab, internete galima rasti labai daug naudingų video, kurių tikslas kur kas paprasčiau ir manevringiau pasižiūrėti net ir į sudėtingiausius darbus.

  Įrankiai skirti denio tvarkymui yra labai įvairūs ir katalogas nuolatos pildomas, tad jeigu šiuo metu kažko nerandate – siūlome susisiekti su Patogiai.lt konsultantu, kuris labai mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus bei pateiks rekomendacijas, kurios gali padėti nuspręsti, kokie konkrečiai įrankiai labiausiai Jums tinka. Užsisakius dabar jie efektyviai pasieks Jūsų namų duris Jums labiausiai tinkamu laiku, tad greitai pristatyti įrankiai padės labai greitai išspręsti ir iškilusius gedimus.

  Kadangi vienoje vietoje galite rasti viską, ko reikia laivams – siūlome pasidairyti po Patogiai.lt katalogą ir pasirūpinti ne tik įrankiais, tačiau ir kitais papildomais priedais, kurie suteiks plaukimui kur kas daugiau malonumų, kurie neatsiejami nuo saugumo.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  58 58

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.