Papildomi veidrodžiai

Galinio vaizdo veidrodis
 • Sumažinta kaina / -30%
Turime
64,27 EUR 91,81 EUR
Galinio vaizdo veidrodėlis su pailginta kojele, skirtas kemperiams, sumontuotiems ant  Fiat Ducato, Peugeot Boxer ir Citroen Jumper 230 ir 244 bazių (nuo 1994 iki 2006 metų). Kairės (vairuotojo) pusės, valdomas ranka. 
Galinio vaizdo veidrodis
  Turime
  187,00 EUR
  Galinio vaizdo veidrodėlis su pailginta kojele, skirtas kemperiams, sumontuotiems ant  Fiat Ducato, Peugeot Boxer ir Citroen Jumper 230 ir 244 bazių (nuo 1994 iki 2006 metų). Dešinės pusės, valdomas ir šildomas elektra. 
  Galinio vaizdo veidrodis Galinio vaizdo veidrodis
  • Sumažinta kaina / -50%
  Turime
  Prekės

  Galinio vaizdo veidrodis

  350315027750
  109,00 EUR 218,00 EUR
  Galinio vaizdo veidrodėlis su pailginta kojele, skirtas kemperiams, sumontuotiems ant  Fiat Ducato, Peugeot Boxer ir Citroen Jumper 250 ir 290 bazių (nuo 2006 m.). Kairės (vairuotojo) pusės, valdomas ir šildomas elektra.
  Rodoma 1-24 iš 52 prekės(-ių)

  Kelionių su kemperiais metu labai svarbu pasirūpinti, kad turėtumėte viską, ko reikia kelionių saugumui užtikrinti o šio metu papildomų saugumo priemonių yra labai daug, jos visos labai sėkmingos, tad siūlome plačiau pasidomėti Patogiai.lt teikiamomis galimybėmis ir įsigykite viską, ko gali reikti. Pavyzdžiui, rekomenduojami papildomi veidrodžiai, kurie padeda jums kur kas aiškiau ir konkrečiau matyti kelią.

  Patogiai.lt parduodami papildomi veidrodžiai yra labai įvairūs, tad siūlome neskubėti pirkti. Verta palyginti bent jau kelis variantus, kol rasite tą, kuris Jums labiausiai tinka. Nuo mažesnių iki labai didelių, kurie dažniausiai pasirenkami ir kur kas didesnių matmenų nei tradicinės transporto priemonės. Dėl konkretaus pasirinkimo visada galite susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurie labai mielai atsako į visus klausimus ir padeda džiaugtis rasta kokybe. Juolab, reguliariai siūlomos akcijos, kurios leis sutaupyti ir mėgautis puikiu kainos bei kokybės santykiu. Juolab, katalogas nuolatos atnaujinamas, tad jeigu šiuo metu nerandate ko ieškote, tikėtina, kad rasite rytoj, tad Patogiai.lt kviečia jus užsukti kiekvieną dieną ir susikomplektuoti viską, ko reikia saugiai kelionei.

  Papildomi veidrodžiai leis Jums jaustis visiškai saugiu, kad net  ir pačios ilgiausios kelionės bus labai patogios ir viskas, ko reikia, bus vienoje vietoje. Gera, kai kelionės tokios saugios. Tuomet norisi keliauti dar ir dar kartą.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  1 187
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.