Papildomi veidrodžiai

Galinio vaizdo veidrodis
  Turime
  64,27 EUR 91,81 EUR
  Galinio vaizdo veidrodėlis su pailginta kojele, skirtas kemperiams, sumontuotiems ant Fiat Ducato, Peugeot Boxer ir Citroen Jumper 230 ir 244 bazių (nuo 1994 iki 2006 metų). Kairės (vairuotojo) pusės, valdomas ranka.
  Galinio vaizdo veidrodis
   Turime
   187,00 EUR
   Galinio vaizdo veidrodėlis su pailginta kojele, skirtas kemperiams, sumontuotiems ant Fiat Ducato, Peugeot Boxer ir Citroen Jumper 230 ir 244 bazių (nuo 1994 iki 2006 metų). Dešinės pusės, valdomas ir šildomas electra.
   Galinio vaizdo veidrodis Galinio vaizdo veidrodis
    Turime
    Prekės

    Galinio vaizdo veidrodis

    350315027750
    109,00 EUR 218,00 EUR
    Galinio vaizdo veidrodėlis su pailginta kojele, skirtas kemperiams, sumontuotiems ant Fiat Ducato, Peugeot Boxer ir Citroen Jumper 250 ir 290 bazių (naujas 2006 m.). Kairės (vairuotojo) pusės, valdomas ir šildomas electra.
    Rodoma 1-24 iš 64 prekės(-ių)

    Kelionių su kemperiais metu labai svarbu pasirūpinti, kad turėtumėte viską, ko reikia kelionių saugumui užtikrinti o šio metu papildomų saugumo priemonių yra labai daug, jos visos labai sėkmingos, tad siūlome plačiau pasidomėti Patogiai.lt teikiamomis galimybėmis ir įsigykite viską, ko gali reikti. Pavyzdžiui, rekomenduojami papildomi veidrodžiai, kurie padeda jums kur kas aiškiau ir konkrečiau matyti kelią.

    Patogiai.lt parduodami papildomi veidrodžiai yra labai įvairūs, tad siūlome neskubėti pirkti. Verta palyginti bent jau kelis variantus, kol rasite tą, kuris Jums labiausiai tinka. Nuo mažesnių iki labai didelių, kurie dažniausiai pasirenkami ir kur kas didesnių matmenų nei tradicinės transporto priemonės. Dėl konkretaus pasirinkimo visada galite susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurie labai mielai atsako į visus klausimus ir padeda džiaugtis rasta kokybe. Juolab, reguliariai siūlomos akcijos, kurios leis sutaupyti ir mėgautis puikiu kainos bei kokybės santykiu. Juolab, katalogas nuolatos atnaujinamas, tad jeigu šiuo metu nerandate ko ieškote, tikėtina, kad rasite rytoj, tad Patogiai.lt kviečia jus užsukti kiekvieną dieną ir susikomplektuoti viską, ko reikia saugiai kelionei.

    Papildomi veidrodžiai leis Jums jaustis visiškai saugiu, kad net  ir pačios ilgiausios kelionės bus labai patogios ir viskas, ko reikia, bus vienoje vietoje. Gera, kai kelionės tokios saugios. Tuomet norisi keliauti dar ir dar kartą.

    Filtruojama pagal

    Kaina
    0 187
    Gamintojas
    daugiau... mažiau

    Saugu pirkti

    Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
    Saugūs atsiskaitymai
    Nemokamas grąžinimas
    Nemokamas grąžinimas
    Kaupkite Patogiai.lt taškus
    Kaupkite Patogiai.lt taškus
    Garantuotas pristatymas
    Garantuotas pristatymas
    Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
    Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

    Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.