Dvivietės palapinės

Rodoma 1-24 iš 39 prekės(-ių)

Kempingas be geros palapinės yra ne kempingas, tad siūlome peržiūrėti skirtingas galimybes ir pasirinkti tai, kas užtikrins, kad Jūsų miegas bus labai malonus, saldus ir tuo pačiu Saugus. Patogiai.lt pasiūlymai yra labai skirtingi, įvairūs, tad būtinai susipažinkite su kuo daugiau.

Patogiai.lt dvivietės palapinės internetu pritaikytos būtent dviem žmonėms, tačiau tai nereiškia, kad jie turės miegoti labai arti vietas kito. Tikrai ne, nes net ir būdamos gana mažos tuo pačiu jos yra labai talpios, galėsite kartu su savimi laikytis ir daiktus, kuriems norisi daugiau saugumo.

Greitesniam dvivietės palapinės pasirinkimui visada galite susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurie įvertinę Jūsų poreikius padės rasti tinkamiausią palapinę geram kempingui. Taip pat siūlome sekti pasiūlymus, kadangi akcijos taikomos dažnai, tad ir galimybę pasiruošti kempingo sezonui laukia Jūsų visus metus.

Filtruojama pagal

Kaina
0 3651
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.