Automobilio valymui

Valiklis HP7
  Turime
  Priemonės valymui ir priežiūrai

  Valiklis HP7

  9945326
  12,00 EUR
  Universalus valiklis, efektyviai nuvalantis įvairius organinius nešvarumus. Lengvai pašalina riebalų, dervos, suodžių, tepalų dėmes. Biologiškai suyra, nedirgina odos, yra draugiškas aplinkai.
  Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

   Automobilis jums tarsi namai ir norite, kad net ir pačios ilgiausio kelionės būtų malonios? Tokiu atveju reikia pasirūpinti ne tik gera įranga, tačiau ir tinkamai sutvarkyti transporto priemonę pačioms ilgiausioms kelionėms. Automobilio valymui ir priežiūrai Patogiai.lt siūlo labai daug pačių įvairiausių priemonių, kurios leis jaustis ramiu, kad vienkartinė investicija padės džiaugtis nuostabiai gražia transporto priemone ilgą laiką.

  Automobilio valymui internetu priemonės gali būti:

  • Skirtos salono valymui.
  • Skirtos transporto išorės valymui.

  Visada verta įsigyti iškart daugiau priemonių, kurios garantuos švarą, kadangi tuomet po ranka bus viskas, ko reikia ir tuo pačiu pirkdami vienu kartu galėsite sutaupyti daug laiko. Neverta kiekvieną kartą salono išvalymui kreiptis į valytojus, kai kiekvienas su gera įranga darbus gali atlikti pats. Patogiai.lt siūlo šepetėlius, kuriais galėsite pašalinti žemes nuo kilimėlių, taip pat valytuvus, kurie padės Jums tvarkingai nuvalyti langus. Daugelis teigia, kad būtent transporto priemonių valgų valymas yra nemaloniausias darbas, tačiau su geru valikliu ir kokybiškomis valymo priemonėmis tai padaryti tikrai nebus sudėtinga. Siūlome įsigyti ir dulkių siurblį, kuris turėtų būti Jūsų garaže, kad kai tik reikės išvalgyti mašiną – būtų tokios galimybės.

  Patogiai.lt – Jūsų transporto priemonės valytojas.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  12 12

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.