Automobilio valymui

Dulkių siurblys POWER VAC Dulkių siurblys POWER VAC
  Turime
  Salono valymui

  Dulkių siurblys POWER VAC

  PV-100
  86,31 EUR
  Universalus dulkių siurblys su 12V akumuliatoriumi, galintis siurbti sausą arba šlapią purvą. Patogus įrenginys su integruotu pakraunamu akumuliatoriumi, galima naudoti automobilyje, laive ar namuose.
  Valiklis HP7
   Turime
   Priemonės valymui ir priežiūrai

   Valiklis HP7

   9945326
   12,00 EUR
   Universalus valiklis, efektyviai nuvalantis įvairius organinius nešvarumus. Lengvai pašalina riebalų, dervos, suodžių, tepalų dėmes. Biologiškai suyra, nedirgina odos, yra draugiškas aplinkai.
   Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

    Automobilis jums tarsi namai ir norite, kad net ir pačios ilgiausio kelionės būtų malonios? Tokiu atveju reikia pasirūpinti ne tik gera įranga, tačiau ir tinkamai sutvarkyti transporto priemonę pačioms ilgiausioms kelionėms. Automobilio valymui ir priežiūrai Patogiai.lt siūlo labai daug pačių įvairiausių priemonių, kurios leis jaustis ramiu, kad vienkartinė investicija padės džiaugtis nuostabiai gražia transporto priemone ilgą laiką.

   Automobilio valymui internetu priemonės gali būti:

   • Skirtos salono valymui.
   • Skirtos transporto išorės valymui.

   Visada verta įsigyti iškart daugiau priemonių, kurios garantuos švarą, kadangi tuomet po ranka bus viskas, ko reikia ir tuo pačiu pirkdami vienu kartu galėsite sutaupyti daug laiko. Neverta kiekvieną kartą salono išvalymui kreiptis į valytojus, kai kiekvienas su gera įranga darbus gali atlikti pats. Patogiai.lt siūlo šepetėlius, kuriais galėsite pašalinti žemes nuo kilimėlių, taip pat valytuvus, kurie padės Jums tvarkingai nuvalyti langus. Daugelis teigia, kad būtent transporto priemonių valgų valymas yra nemaloniausias darbas, tačiau su geru valikliu ir kokybiškomis valymo priemonėmis tai padaryti tikrai nebus sudėtinga. Siūlome įsigyti ir dulkių siurblį, kuris turėtų būti Jūsų garaže, kad kai tik reikės išvalgyti mašiną – būtų tokios galimybės.

   Patogiai.lt – Jūsų transporto priemonės valytojas.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   9 87

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.