Tunelinės palapinės

Rodoma 1-24 iš 121 prekės(-ių)

Kokybiškos tunelinės palapinės leis Jums ne tik saugiai miegoti viduryje miško, tačiau ir jaustis jose kaip kad namuose. Ne veltui tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai turistaujate ne vieną ir net ne savaitę. Tokiu atveju svarbiausia yra pasirinkti tinkamą miegojimo vietą, kuri gali garantuoti, kas jausitės saugus.

Tunelinės palapinės internetu Patogiai.lt prekybos vietoje yra labai įvairios. Labiausiai skiriamas bruožas yra jų dydis, tad priklausomai nuo to kiek žmonių planuojate joje miegoti – siūlome pirkti atitinkamas. Visada geriausia pirkti kiek didesnes. Tokiu atveju ne tik visi miegotojai gerai jausis, tačiau taip pat galite būti ramus, kad daiktai taip pat bus saugiai padėti greta Jūsų kojų.

Peržiūrėkite pasiūlymus, susipažinkite su galimybėmis ir išbandykite Patogiai.lt tunelines palapines. Skirtingi pasiūlymai – kiekvienam ir pagal kiekvieno poreikius.

Filtruojama pagal

Kaina
0 2878
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.