Transportavimui ir tvirtinimui

Gepäckspinne
  Turime
  Transportavimui ir tvirtinimui

  Gepäckspinne

  BERGER
  fritz-401620
  6,61 EUR
  Rodoma 1-24 iš 51 prekės(-ių)

  Transportavimui ir tvirtinimui skirta įranga ir priedai, kuriuos galite rasti Patogiai.lt prekybos vietoje – yra labai skirtingi ir tai suteikia reikalingai įrangai kuo daugiau funkcionalumo. Patogiai.lt prekiauja transportavimui ir tvirtinimui skirtais priedais, kurie reikalingi laisvalaikio įrangai. Būtent šios smulkmenos dažnai nulemia paprastesnį tam tikrų transporto priemonių pristatymą, tad leiskite sau paprasčiau mėgautis malonumais. Patogiai.lt siūlomi priedai yra labai įvairūs: 2 guminiai lynai, transporto krepšelis, įtempimo diržas su reketais, įtempimo diržas su greitu atlaisvinimu, magistraliniai slydimo motina, bagažo spaustukas, bergerio įtempimo diržas ir daugelis kitų transportavimui bei tvirtinimui skirtų priedų, kurie palengvins mėgavimąsi laisvalaikiu.

  Užsisakius prekes jos bus pristatytos iki Jūsų nurodyto adreso vos per porą dienų, tad jeigu skubate – tai yra geriausias pasirinkimas. Papildomai nuolatos skelbiamos akcijos bei nuolaidos leis investuojant mažiau gauti daugiau ir tuo pačiu jeigu nerandate ko ieškote – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus iškilusius klausimus bei pateiks rekomendacijas. Taip pat nuolatos pildome savo katalogą, tad jeigu šiuo metu nerandate priedo, kuris Jums reikalingas – kitą dieną galbūt jis jau bus kataloge.

  Patogiai.lt transportavimui ir tvirtinimui skirta įranga – pasirinkimas kiekvienam, kuris siekia patogumo. Prekių kainos mažos, o galimybės – atviros, tad siūlome jomis pasinaudoti ir džiaugtis paprasčiau suorganizuojamomis pramogomis.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  0 407
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.