Echolotai

Echolotas Deeper Smart Fishfinder Echolotas Deeper Smart Fishfinder
  Išparduota
  219,00 EUR
  Echolotas Deeper Smart Fishfinder yra išmanusis sonaras, sukurtas žvejams profesonalams ir mėgėjams, kartu pritaikytas naudoti kartu su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, palaikančiais Android 2.3+ ir iOS 5.0+ operacines sistemas. Veiksmingas gyliuose nuo 0.5 m iki ~40 m.
  Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

  Jeigu mėgstate leisti laiką vandenyje  – tokiu atveju reikia įsigyti įvairius priedus, kurie gali garantuoti, kad buvimas vandenyje bus komfortabilus ir saugus. Viena iš tokių smulkmenų, kurią renkasi tiek profesionalai, tiek mėgėjai – echlotai.  Įranga yra sukurta žvejams, susiejama su mobiliaisiais telefonais ir tuo pačiu planešetiniai kompiuteriais. O jie padeda susižinoti informaciją tiek apie dugno padėtį, tiek gylį, tiek susižinoti, ar konkrečioje vietoje yra žuvų. Akivaizdu, kad ši smulkmena gali garantuoti kur kas didesnį našumą. Tiesa, norime akcentuoti, kad echolotai niekaip nekenkia žuvims bei kitiems vandens gyventojams, tad naudokite juos drąsiai ir džiaukitės  gėrybėmis nepakankamas gamtai.

  Echolotai internetu Patogiai.lt prekybos vietoje – pačios geriausios kokybės, tad yra ilgaamžiai ir Jums tarnaus. Užsisakius įranga pasieks Jūsų nurodytą adresą vos per porą dienų, tad sutaupysite daug laiko. Papildomai įrangai yra suteikiama garantija, tad leiskite sau džiaugtis jos funkcionalumu ir tuo pačiu iškilus bet kokioms problemoms sulaukti pagalbos, kuri Jums nieko nekainuos. Echolotai internetu yra labai skirtingi, tad jeigu nežinote, kas Jums labiausiai tinka – siūlome susisiekti su Patogiai.lt konsultantais, kurie mielai atsakys į visus iškilusius klausimus bei padės rasti geriausiai Jūsų poreikius tenkinančią įrangą. Kokybė nebūtinai turi būti brangi ir Patogiai.lt gali tai garantuoti.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  219 219

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.