Spintelės

Rodoma 1-24 iš 204 prekės(-ių)

Atšilus orui vis daugiau žmonių aktyviau leidžia laiką gamtoje, kadangi pavyksta ne tik atsipalaiduoti, tačiau tuo pačiu ir fiziškai daugiau pajudėti. Juolab, šiais laikais buvimas gamtoje tikrai nereiškia sėdėjimo ant žemės bei valgymo iš plastikinių indų. Patogiai.lt siūlo viską, ko Jums reikia, kad galėtumėte mėgautis gamtos malonumais ne tik labai geru, tačiau ir blogesniu oru. Kempingo baldai yra labai įvairūs ir vienas komponentų – spintelės, kurios naudojamos tiek kemperiuose, tiek pastatomos lauke, kai norisi, kad ilgesnis pasibuvimas būtų malonus ir patogus.

Patogiai.lt siūlomos spintelės yra labai įvairios. Nuo mažesnių, kurios labai kompaktiškos, tad jas labai patogu atvažiavus į gamtą paprasčiausiai pastatyti ir viską, ko reikia, turėti po ranka tvarkingai surūšiavus. Kita galimybė – kiek didesnės ir talpesnės spintelės, kurios dažniausiai laikomos kemperiuose arba kurios pasirenkamos tada, kai įsikuriamas kempingas bent jau kelioms dienoms. Jos kur kas stabilesnės, tad jose laikomas maistas bei daiktai yra pilnai apsaugoti. Juk reikia saugotis ne tik lietaus, tačiau ir gyvūnų, kurie dažnai susidomi žmogaus maistu.

Spintelės internetu yra labai įvairios, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti tokį baldą, koks jam labiausiai tinka. Reguliariai siūlomos įvairios akcijos, kurios leis sutaupyti ir įsigyti puikios kokybės baldus pigiau. Juolab, užsakyti baldai efektyviai pristatomi iki nurodyto adreso, tad neteks ilgai laukti, kol baldas galės būti realiai išbandomas.

Filtruojama pagal

Kaina
0 6405
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.