Gertuvės

Gertuvė Gertuvė
  Turime
  Gertuvės

  Gertuvė

  BERGER
  fritz-446590
  5,07 EUR
  Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)

  Kelionių metu labai svarbu pasirūpinti specialiais indais, kurie gali garantuoti, kad net ir pačios ilgiausios kelionės gamtoje nesukels Jūsų virškinimo sistemai ir visam organizmui problemų. Apie ką mes? Apie maisto gaminimą ir patį valgymo procesą, kuris gali būti labai paprastas arba gali būti labai sudėtingas. Viskas priklauso nuo to, ką planuojate gaminti, kokį maistą valgote ir ar norite, kad indai kempinge būtų tokie pat taip ir namie ir tuo pačiu kasdien galėtumėte miške valgyti tarsi naminį maistą.

  Vienas svarbiausių indų, kuris kartais pamirštamas, yra gertuvės. Visi puikiai žino, kad kiekvieną dieną rekomenduojama išgerti bent jau 2 litrus vandens, o jeigu daug fiziškai judėsite – tokiu atveju išgeriamo vandens kiekis turi būti dar didesnis. Žinoma, tuo pačiu vertinami skirtingas gertuves nepamirškite apgalvoti – kokia Jums labiausiai tinka. Kadangi Patogiai.lt siūlo ne vieną pasirinkimą – verta įsigyti bent kelias, kad skirtingais poreikiais po ranka būtų tai, ko Jums labiausiai reikia.

  • Rinkitės gertuvę pagal talpą.
  • Svarbus kriterijus yra ir stilius.
  • Jos gali turėti specialius laikiklius.
  • Svarbi ir medžiaga iš kurios jos yra pagamintos.
  • Įvertinkite gamintojus.
  • Kainos aspektus.

  Gertuvės kelionių metu yra ta smulkmena, kuri labai reikšminga, kadangi be jos kelionės gali būti kur kas sudėtingesnės. Štai todėl siūlome įvertinti skirtingas galimybes ir pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka. Patogiai.lt siūlo ne tik gertuves, tačiau ir konsultacijas, tad kreipkitės, jeigu turite klausimų.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  4 23
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.