Kompresoriai

Kompresorius
  Išparduota
  Kompresoriai

  Kompresorius

  0436017N
  30,99 EUR
  Kompaktiškas 12 V oro kompresorius. Galingumas 16 bar. Išmatavimai: 190 x 120 x 95 mm.
  Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

  Oro kompresoriai internetu – greitas ir paprastas būdas susitvarkyti su tam tikromis problemomis be kitų pagalbos. Įsigyk kompresorių ir džiaukis jo nauda. Patogiai.lt siūlo skirtingus kompresorius, kurių charakteristikos skiriasi, tokiu atveju suteikiama galimybė kiekvienam klientui rasti tai, ko jis labiausiai ieško. Katalogas nuolatos pildomas, tad jeigu šiuo metu nerandate reikalingos produkcijos – susisiekite su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus iškilusius klausimus bei padės rasti tinkamiausiai Jūsų poreikius atitinkančią įrangą.

  Kompresoriai automobiliui internetu skiriasi savo galia: 95 W, 12 W ir daugelis kitų. Lygiai taip pat skiriasi ir energijos sąnaudos, tad rinkitės tokį, kuris atlikdamas Jums reikalinga funkciją tuo pačiu nereikalaus labai didelių investicijų, pavyzdžiui, kompresorius, kurio maksimalios sąnaudos siekia 14 A. Priklausomai nuo to ką reikia pripūsti - rinkitės ir reikalingą kompresorių. Žinoma, jeigu jis reikalingas čiužinio pripūtimui, kadangi daug keliaujate ir įrangą vežatės su savimi – tokiu atveju būtinai įvertinkite jo sunkumą, kad transponuoti nebūtų sunku ir matmenis, kad lengvai tilptų į transporto priemonę. Skubantiems dažnai aktuali ir pripūtimo trukmė, kad būtų galima kuo greičiau bei efektyviau džiaugtis kamuoliu, čiužiniu ir bet kokiu kitu kompresoriaus galios reikalaujančiu daiktu.

  Su Patogiai.lt įsigykite geriausios kokybės kompresorių, kuris padės Jums įprastus darbus atlikti kur kas paprasčiau, greičiau ir našiau.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  30 31

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.