Šaltkrepšiai

Sviestinė Sviestinė
  Turime
  Šaltkrepšiai

  Sviestinė

  fritz-492580
  7,11 EUR
  Rodoma 1-24 iš 122 prekės(-ių)

  Kokybiški šaltkrepšiai labai pasitarnauja tokiu atveju, kai norisi keliauti, tačiau nesukti dėl nieko galvos. Patogiai.lt siūlo šaltkrepšiai yra labai įvairūs. Nuo pačių mažiausių, kurie yra mobilūs, tad juos galite su savimi neštis į paplūdimį, iki labai didelių, kurie atrodo kaip mini šaldytuvai, tad jie dažniausiai komponuojami kemperiuose bei sodo nameliuose. Jie skiriasi ne tik savo dydžiu, tačiau taip pat ir veikimo principu, tad būtinai susipažinkite su galimybėmis, charakteristikomis, palyginkite bent jau kelis variantus, kol rasite tą, kuris Jums labiausiai tinka.

  Skirtingi šaltkrepšiai skirti ir skirtingo dydžio produktams laikyti, juolab, jie gali pasiekti skirtingo dydžio temperatūrą. Nuo tokių, kurie puikiai tinka tik vaisiam atšaldyti, iki tokių, kurie labai puikiai sulaiko šaltį ilgas valandas, tad pasitarnauja ir šaldant ledus vasaromis.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  0 2924
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.