Modeliukai

Modeliukų rinkinys AKTUELL 2012 Modeliukų rinkinys AKTUELL 2012
  Turime
  28,45 EUR
  Modeliukų rinkinys AKTUELL 2012, kurį sudaro kopija HYMER-B klasės SL kelioninio automobilio, Mercedes-Benz E klasės T-Modell mašina, HYMER NOVA S690 priekaba. Mastelis 1:87.
  Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

  Modeliukai yra bene vien labiausiai vaikučių mėgstami žaisliukų, kadangi jie suteikia galimybę ne tik lavinti kūrybiškumą, atlimti tam tikras funkcijas, vaidinti žaislais, tačiau taip pat ir džiaugtis mokymusi, kurį galo dovanoti geri žaislai. Patogiai.lt modeliukai internetu yra labai įvairūs, tad tikime, kad kiekvienas vaikutis pasirinks tai, kas jam labiausiai patinka. Kol vieni labiausiai džiaugiasi mašinomis, tuo tarpu kitiems patinka super herojai bei kiti modeliukai, kurie gali būti atpažįstami iš filmukų bei knygų personažų.

  Modeliukai internetu Patogiai.lt yra geros kokybės, taip pat, parduodami tik tokie, kurie yra sertifikuoti ES, tad galite būti ramus dėl jų kokybės ir tai, kad jie yra visiškai nežalingi vaikams. Kadangi mažieji žaislus labai dažnai deda į burną, suprantama, žaislai turi atitiki normatyvūs. Būtent tokiais mes ir prekiaujame, tad siūlome susipažinti su pasiūla ir leisti vaikui pasirinkti priemones, kuriomis jos nori žaisti.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  28 29

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.