Aerodinaminės bagažinės

Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Aerodinaminės bagažinės arba kitaip vadinamos transporto priemonės stogo bagažinės – geriausias pasirinkimas tiems, kurie aktyviai keliauja, mėgsta vandens pramogas ir paprasčiausiai siekia, kad įprastoje bagažinėje nebetelpantys daiktai saugiai pasiektų tikslą. Aerodinaminės bagažinės internetu Patogiai.lt prekybos vietoje – labai įvairios, tad kiekvienas pagal savo poreikius ras ir jam labiausiai tinkamą įrangą, kuri garantuos smagias ir visiškai komfortabilias keliones net ir tokiu atveju, jeigu Jūsų transporto priemonė yra maža, tačiau turite daug daiktų.

Patogiai.lt siūlo pačias kokybiškiausias ir geriausią kokybės standartą atitinkančias bagažines Thule, kurios visame pasaulyje pripažįstamos kaip ilgalaikis ir statistiškai patraukliausias pasirinkimas. Šios aerodinaminės bagažinės yra atsparios UV spinduliams, tad  net ir ilgomis kaitriomis dienomis kelionės padės išvengti daiktų sugedimo, juolab, pačios bagažinės stilius bei spalva išliks ryškūs. Siūlomas platus bagažinių pasirinkimas nuo mažesnių iki didelių ir labai talpių, kuriose sėkmingai tilps daug daiktų kelionei po Europą. Galiausiai, stilingos bagažinės yra gana lengvos, tad jas ne tik bus paprasta užkelti ant transporto priemonės, tačiau taip pat jų spaudžiamoji galia – nedidelė, galėsite susikoncentruoti ties daiktais, kuriuos reikia pasiimti į kelionę ir imti jų tiek, kiek reikia.

Patogiai.lt aerodinaminės bagažinės palengvins Jūsų keliones ir leis išvengti transporto priemonėje laikomų daiktų. Geriausia kokybė už mažiausią kainą – tik pas mus, tad leisk sau keliauti patogiai. Tuo pasirūpins – Patogiai.lt.

Filtruojama pagal

Kaina
89 89

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.