Kilimėliai

Kilimėlis Tapis Plus Kilimėlis Tapis Plus
  Išparduota
  Kilimėliai

  Kilimėlis Tapis Plus

  02010-tapis-plus
  51,18 EUR
  Elegantiškas, tvirtas kilimėlis vairuotojo kabinai, pagamintas iš neslystančio audinio, tinka tiems automobiliams, kuriuose vairuotojo kabina ir keleivių salonas nėra atskirti.
  Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)

  Daugeliui žmonių jo transporto priemonė yra svarbi gyvenimo dalis, kuria rūpinamasi kiekvieną dieną. Kodėl mašinos yra taip sureikšminamos? Kadangi šiais laikais gyvenimas ir paprasčiausiai kasdienybė be transporto priemonės būtų kur kas sudėtingesnė ir tuo pačiu reikalautų iš žmogaus kur kas daugiau laiko. Štai siūlome nepamiršti to, kad mašina padeda per trumpą laiką įveikti net ir didelius atstumus, tuo pačiu padeda tai padaryti labai komfortabiliai, daugeliu atveju net pigiau nei naudojantis viešuoju transportu. Jeigu ir jūs esate savo mašinos draugas – tokiu atveju siūlome pasidairyti po Patogiai.lt prekybos vietą ir įsigyti viską, ko reikia mašinos priežiūrai.

  Viena iš smulkmenų, kuri yra kiekvienoje mašinoje – auto kilimėliai. Jie padeda  palaikyti tvarką mašinoje, tokiu atveju ją tenka kur kas rečiau valyti. Patogiai.lt siūlo labai platų skirtingų kilimėlių pasirinkimą, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti tai, kas jam tinka. Kol vieni renkasi juodos spalvos kilimėlius, kadangi jie jiems atrodo patys solidžiausi, tuo tarpu kiti akcentuoja kur kas ryškesnes ir tuo pačiu šviesesnes spalvas, kurios padeda mašinai suteikti daugiau išskirtinio dizaino.

  Patogiai.lt kilimėliai mašinai yra labai skirtingos formos, tad susipažinkite su pasiūla ir pasirinkite tai, kas Jums labiausiai tinka. Nuo paprasčiausių iki įmantriausių, kad kiekvienas rastų tai, kas ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta jo poreikius.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  22 52

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.