Sėdynės ir jų pasukimo konsolės

T4 plaktukas
  Turime
  Sėdynės ir jų pasukimo konsolės

  T4 plaktukas

  Sportscraft
  fritz-440063
  50,83 EUR
  Rodoma 1-24 iš 49 prekės(-ių)

  Ilgų kelionių metu labai svarbu pasirūpinti tinkamomis sėdynėmis, kurios padės išvengti nugaros nuovargio. Žinoma, daugiausia dėmesio yra skiriama vairuotojo sėdynėms, kadangi jis kelionės metu užtikrina saugumą ir garantuoja, kad pavyks pasiekti nustatytą tikslą. Patogiai.lt siūlo labai daug skirtingų sėdynių ir joms reikalingų priedų, kurie tinka skirtingoms transporto priemonėms ir tuo pačiu garantuoja patogumą, kadangi funkcionalumas suteikia galimybę pagal poreikius nustatytus sėdynės matmenis. 

  Sėdynės ir jų pasukimo konsolės yra pačios geriausios kokybės, tarnauja ilgai, atrodo puikiai, o kadangi pasirinkimas yra labai platus, galima pasidžiaugti, kad Patogiai.lt pasiūla atitiks kiekvieno poreikius. Kad kelionės būtų malonios kaip niekada! Katalogas nuolatos pildomas, tad jeigu šiuo metu nerandate ko Jums reikia – susisiekite ir vadybininkai pateiks rekomendacijas ir pasiūlys tai, kas užtikrins, kad keliavimas kemperiais bus malonus kaip niekada.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  20 839
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.