Kempingo baldai

Alu kempingas Alu kempingas
  Turime
  Spintelės

  Alu kempingas

  BERGER
  fritz-728310
  76,25 EUR
  Rodoma 1-24 iš 693 prekės(-ių)

  Jeigu esate didelis keliautojas ir kelionės su kempingas Jums yra didelė aistra – tokiu atveju siūlome kempingą įkurti taip, kad buvimas jame būtų tarsi namuose. Tokiu atveju net ir pačios didžiausios ir ilgiausios kelionės nebus baisios, kadangi savo kempinge jausitės komfortabiliai. O keliaujant kemperiu tikrai teks pasistatyti stovyklavietę, kurioje galėsite ne tik valgyti, tačiau ir praleisti kelias dienas. Tokiu atveju Jums bus reikalingi kemperio baldai, kurie garantuos, kad stovyklavietėje smagiai leisite laiką ir pamiršite, kad esate gamtoje.

  • Kėdės yra lengvos, kad jas būtų galima patogiai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Tos pačios kempingo kėdės puikiai tinka ir kemperiams, tad sutaupysite investicijų vieną baldą naudodami bent kelioms paskirtims.
  • Spintelės taip pat dažniausiai naudojamo kempinguose, tačiau kuomet surasite tokią vietą, kurioje norite apsistoti ilgesniam laikui tarpui – tokiu atveju spintelės gali būti statomos paprasčiausia gamtoje. Patogiai.lt pasirinkimas labai platus. Nuo pačių mažiausių iki didžiausių, nuo turinių mažiau lentynų iki tokių, kurių lentynų skaičius yra labai didelis.
  • Stalai turi būti ir pačioje transporto priemonėje ir tokiu atveju, kai kuriate stovyklavietę. Vėlgi, stalų pasirinkimas labai platus, tad raskite tokius, kurie Jums labiausiai tinka. Nuo pačių mažiausių iki pačių didžiausių tikslingoms ir našioms paieškoms.
  • Gultai skirti patogiam pasisėdėjimui ir maloniam pagulėjimui. Juk nėra nieko maloniau kaip gulėti prieš kaitrią saulę ir mėgautis jo spinduliais.
  • Hamakai lengvai pririšami prie medžio, tad juos galima naudoti ne tik savo sode, tačiau ir miške. Būdami tokie paprasti jie suteikia labai daug malonumo ir padeda puikiai jaustis.

  Kempingo baldai suteiks Jums galimybę būtent gamtoje jaustis tarsi esate namuose.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  2 386
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.