Kempingo baldai

Rodoma 1-24 iš 1211 prekės(-ių)

Jeigu esate didelis keliautojas ir kelionės su kempingas Jums yra didelė aistra – tokiu atveju siūlome kempingą įkurti taip, kad buvimas jame būtų tarsi namuose. Tokiu atveju net ir pačios didžiausios ir ilgiausios kelionės nebus baisios, kadangi savo kempinge jausitės komfortabiliai. O keliaujant kemperiu tikrai teks pasistatyti stovyklavietę, kurioje galėsite ne tik valgyti, tačiau ir praleisti kelias dienas. Tokiu atveju Jums bus reikalingi kemperio baldai, kurie garantuos, kad stovyklavietėje smagiai leisite laiką ir pamiršite, kad esate gamtoje.

  • Kėdės yra lengvos, kad jas būtų galima patogiai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Tos pačios kempingo kėdės puikiai tinka ir kemperiams, tad sutaupysite investicijų vieną baldą naudodami bent kelioms paskirtims.
  • Spintelės taip pat dažniausiai naudojamo kempinguose, tačiau kuomet surasite tokią vietą, kurioje norite apsistoti ilgesniam laikui tarpui – tokiu atveju spintelės gali būti statomos paprasčiausia gamtoje. Patogiai.lt pasirinkimas labai platus. Nuo pačių mažiausių iki didžiausių, nuo turinių mažiau lentynų iki tokių, kurių lentynų skaičius yra labai didelis.
  • Stalai turi būti ir pačioje transporto priemonėje ir tokiu atveju, kai kuriate stovyklavietę. Vėlgi, stalų pasirinkimas labai platus, tad raskite tokius, kurie Jums labiausiai tinka. Nuo pačių mažiausių iki pačių didžiausių tikslingoms ir našioms paieškoms.
  • Gultai skirti patogiam pasisėdėjimui ir maloniam pagulėjimui. Juk nėra nieko maloniau kaip gulėti prieš kaitrią saulę ir mėgautis jo spinduliais.
  • Hamakai lengvai pririšami prie medžio, tad juos galima naudoti ne tik savo sode, tačiau ir miške. Būdami tokie paprasti jie suteikia labai daug malonumo ir padeda puikiai jaustis.

Kempingo baldai suteiks Jums galimybę būtent gamtoje jaustis tarsi esate namuose.

Filtruojama pagal

Kaina
0 6405
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.