Atšvaitai

Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Jeigu norite būti saugus kelyje, tokiu atveju privalote pasirūpinti priemonėmis, kurios gali garantuoti, kad važiuojant transporto priemone kasdieniniai maršrutai bus įveikimai be jokio vargo, o ir pačiomis tamsiausiomis dienomis, ir naktimis būsite puikiai matomas. Tam Jums reikalingi automobilių atšvaitai, kurie garantuos puikų matomumą ir tuo pačiu patogiausias keliones nuo taško A iki taško B kiekvieną dieną.

Patogiai.lt automobilių atšvaitai yra labai skirtingi, tad taip suteikiama galimybė kiekvienam rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Pradedant mažiausiais atšvaitais iki pačių didžiausių, kurie padeda būti matomui net ir labai tamsiomis dienomis. Papildomas privalumas, kuris rekomenduojamas visiems asmenims, kurie nori būti saugūs kelyje – įspėjamasis kelio ženklas-atšvaitas, kurį turi kiekvienas turėti savo bagažinėje. Paprasčiausiai sugedus labai svarbu informuoti aplinkinius apie Jums nutikusią nelaimę. Tai aktualiausia tokiu atveju, kai sustojote labai judrioje gatvėje. Tokiu atveju kokybiškas atšvaitas garantuos, kad būsite labai puikiai matomas ir net ir didžiausios nelaimės nebus Jums pavojingos.

Patogiai.lt atšvaitai – kokybė už mažą kainą, kurią galite gauti užsisakę atšvaitus internetu. Taupykite savo laiką ir mėgaukitės kokybe, kurią Jums gali pasiūlyti žinomiausi prekiniai vardai. O nuolatos siūlomos akcijos padės sutaupyti ir rinktis geriausią kainos bei kokybės santykį.

Filtruojama pagal

Kaina
8 9

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.