Kempingo baldų priedai ir aksesuarai

Rodoma 1-24 iš 177 prekės(-ių)

Kempingo baldų priedai ir aksesuarai pasirūpins, kad visi baldai, kurie yra Jūsų transporto priemonėje-laikinuose namuose – būtų kokybiški, stilingi ir tuo pačiu patogūs. Patogiai.lt prekybos vietoje rasite viską, ko reikia, kad kempingo baldai būtų išbaigti nuo A iki Ž.

Kempingo baldų priedai internetu apima:

  • Baldų detalės ir priedai.
  • Užvalkalai ir sėdynių priedai.

Labai dažnai pasirenkamas patogus gėrimų laikiklis, kuris suteikia galimybę mėgautis skaniu ir gaiviu kokteilių stebint saulėlydį. Laikikliai yra talpūs ir tuo pačiu universalūs, tad juose puikiai tilps skirtinga tara. Galvos padas yra dar viena smulkmena, kuri yra būtina jeigu norite, kad sėdėjimas būtų patogus. Pagalvėlė puikiai tinka tiek pačioje transporto priemonėje, vairuojant, tiek tokiu atveju, kai sustojote pasiilsėti ir ieškote smulkmenos, kuri sėdėjimą sulankstomoje kėdėje padarys kur kas funkcionalesniu ir patogesniu. Baldams labai rekomenduojama ir grindų apsauga, kuri padės išvengti grindų susibraižymo ir tuo pačiu džiaugtis, kad baldas bus lengvai transportuojamas iš vienos vietos į kitą. Plačiai perkami ir grindų kilimai, kurie ne tik gražiai atrodo, tačiau ir šildo kojas. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai keliaujate vėsiuoju metų laiku. Bei daugelis kitų smulkmenų, kurias galite rasti Patogiai.lt prekybos vietoje. Platus pasirinkimas, konkurencinga kaina bei atviros galimybės kiekvienam, kuris nori džiaugtis komfortabilia kelione.

Juk ir Jūsų kempingo interjeras gali būti skoningas ir svarbiausia – patogus. Ilgose kelionėse transporto priemonė tampa namais. Tegul tie namai būna labai malonūs.

Filtruojama pagal

Kaina
0 213
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.