Kempingo baldų priedai ir aksesuarai

Lafuma krepšys
  Turime
  Baldų detalės ir priedai

  Lafuma krepšys

  Lafuma
  fritz-728520
  47,69 EUR
  Rodoma 1-24 iš 88 prekės(-ių)

  Kempingo baldų priedai ir aksesuarai pasirūpins, kad visi baldai, kurie yra Jūsų transporto priemonėje-laikinuose namuose – būtų kokybiški, stilingi ir tuo pačiu patogūs. Patogiai.lt prekybos vietoje rasite viską, ko reikia, kad kempingo baldai būtų išbaigti nuo A iki Ž.

  Kempingo baldų priedai internetu apima:

  • Baldų detalės ir priedai.
  • Užvalkalai ir sėdynių priedai.

  Labai dažnai pasirenkamas patogus gėrimų laikiklis, kuris suteikia galimybę mėgautis skaniu ir gaiviu kokteilių stebint saulėlydį. Laikikliai yra talpūs ir tuo pačiu universalūs, tad juose puikiai tilps skirtinga tara. Galvos padas yra dar viena smulkmena, kuri yra būtina jeigu norite, kad sėdėjimas būtų patogus. Pagalvėlė puikiai tinka tiek pačioje transporto priemonėje, vairuojant, tiek tokiu atveju, kai sustojote pasiilsėti ir ieškote smulkmenos, kuri sėdėjimą sulankstomoje kėdėje padarys kur kas funkcionalesniu ir patogesniu. Baldams labai rekomenduojama ir grindų apsauga, kuri padės išvengti grindų susibraižymo ir tuo pačiu džiaugtis, kad baldas bus lengvai transportuojamas iš vienos vietos į kitą. Plačiai perkami ir grindų kilimai, kurie ne tik gražiai atrodo, tačiau ir šildo kojas. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai keliaujate vėsiuoju metų laiku. Bei daugelis kitų smulkmenų, kurias galite rasti Patogiai.lt prekybos vietoje. Platus pasirinkimas, konkurencinga kaina bei atviros galimybės kiekvienam, kuris nori džiaugtis komfortabilia kelione.

  Juk ir Jūsų kempingo interjeras gali būti skoningas ir svarbiausia – patogus. Ilgose kelionėse transporto priemonė tampa namais. Tegul tie namai būna labai malonūs.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  2 51
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.