Apdailos

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Norite, kad Jūsų transporto priemonė atrodytų puikiai ir nereikėtų raudonuotų, kai mažai pažįstamas žmogus atsiduria Jūsų mašinoje, o ji gana nešvari? Tokiu atveju reguliarus transporto priemonės salono atnaujinimas – labai rekomenduojamas. Mašinos apdailos yra laba įvairios, tad kiekvienas gali rasti ne tik tai, kas labiausiai tinka prie konkretaus transporto priemonės modelio, tačiau ir tai, kas labiausiai tinka bei patinka kiekvienam žmogui individualiai.

Apdailų komplektas gali susidaryti iš daugiau arba mažiau kompaktinių dalių, tad viskas priklauso nuo Jūsų poreikių ir tuo pačiu Jūsų transporto priemonės būklės. Patogiai.lt siūlo net ir tokius komplektus, kuriuose yra 27 komponentai ir daugiau, tad visa transporto priemonės panelė bus sutvarkyta tobulai. Komplekte esančios dekoracijos priemonės skirtos vairo sutvarkymui, durelėms, panelei bei kitoms vietoms, kurios garantuoja, kad mašina atrodys tvarkingai ir tuo pačiu visi joje esantys komponentai bus vienodi. Štai todėl apdailos dažnai pasirenkamos ne tik tada, kai norisi pagyvinti naują mašiną, tačiau ir naujam gyvenimui prikelti seną. Svarbiausia, kad viename komplekte yra daug skirtingų dalių, tad mašina bus sutvarkyta nuo A iki Ž, kiekviena jos dalis atrodys tobulai.

Vidaus aksesuarai mašinai suteiks daugiau gyvybės ir tuo pačiu leis Jums puikiai jaustis savo mašinoje. Net ir apdėvėtos mašinos vėl gali atrodyti labai puikiai. Išbandykite skirtingo modelio apdailas.

Filtruojama pagal

Kaina
7 172

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.