Šaldymas

Angelo diržas
  Turime
  Priedai ir aksesuarai

  Angelo diržas

  Engel
  fritz-447880
  15,24 EUR
  Rodoma 1-24 iš 187 prekės(-ių)

  Keliaujantys per Lietuvą arba Europą su transporto priemone turi apgalvoti – kur laikys maisto produktus, kad pavyktų juos visada valgyti šviežius ir tuo pačiu pavyktų iš jų pagaminti skanius patiekalus. Ne visais atvejais tinkamas pasirinkimas yra pirkti kiekvieną dieną, kadangi tai reikalauja daug laiko, juolab, kai kuriose vietose maistas perpus brangesnis. Visada labiau verta užsipirkti daugiau ir įsigytus produktus laikyti šaldymo sistemose, kurios garantuos, kad maistas išliks šviežias.

  Šaldymas – būtinas ir geriausias pasirinkimas maistui išsaugoti. Namų ūkiui keliaujanti šaldymo įranga – geriausias pasirinkimas.

  • Priedai ir aksesuarai užtikrins, kad sistema veiks kokybiškai ir nekils jokių nesklandumų.
  • Šaltkrepšiai skirti vaisiams, ledams, gėrimams bei kitoms smulkmenoms, kurios nereikalauja labai didelio šalčio.
  • Šaltdėžės sulaiko šaltį kur kas geriau, tad čia galima laikyti ir mėsos gaminius bei patiekus, kuriuos gaminote iš anksčiau.

  Patogiai.lt šaldymo įranga labai įvairi ir kokybiška, tad rasite ne tik tai, kas Jums labiausiai tinka, tačiau tai, kas garantuos geriausią kokybę už konkurentą kainą. Namų ūkiui keliaujant reikia pasirūpinti daugeliu detalių, daugeliu daiktų, kadangi jie garantuoja, kad net ir kelionės metu galėsite džiaugtis komfortu. Patogiai.lt rasite viską ko Jums reikia, kad kelionė transporto priemone būtų patogi, tarsi namuose. Patirkite gyvenimo nuotykius su Patogiai.lt.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  2 2537
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.