Gultai

Rodoma 1-24 iš 104 prekės(-ių)

Geras oras neatsiejamas nuo ilgesnio ir produktyvesnio buvimo laike, tad nieko keisto, kad pradėjus šviesti saulei vis daugiau žmonių keliauja į lauką, kad galėtų smagiai praleisti laiką. Vienas didžiausių malonumų – paprasčiausiai gulėti ir šildytis prieš saulę, tad kad netektų to daryti ant žemės – siūlomi gultai, kurie yra sukurti pagal skirtingų žmonių poreikius. Patogiai.lt gultai internetu skiriasi savo charakteristikomis. Nuo pačių paprasčiausių iki ypač modernių, kurie labai puikiai pasitarnauja, kai norite gulėti ilgai ir maloniai.

Patogiausiai tie gultai, kurie turi nugaros reguliacijos funkciją, tad galima mėgautis tiek visiškai atsigulus, tiek statesniu sėdėjimu, kuris suteikia galimybę skaityti knygas arba naršyti telefone. Kiek įmantresnis pasirinkimas yra gultas-lova, kuris dažnai neturi pasikėlimo funkcijos, tačiau toks baldas yra kur kas stabilesnis bei patogesnis. Tai puikus pasirinkimas kemperiuose arba kai būnama  gamtoje ne vieną dieną ir norisi, kad kiekviena naktis būtų ypač patogi. Patogiai.lt ne tik prekiauja kokybiškais gultais, tačiau juos ir labai greitai pristato iki nurodyto adreso, tad tai puikus pasirinkimas laiką taupantiems asmenims, kurie nori kuo greičiau mėgautis gamtos malonumais. Juolab, palaukus akcijų, kurios siūlomos reguliariai, sutaupysite dar daugiau, tad pasimėgaukite kokybe, kuri prieinama kiekvienam.

Patogiai.lt gultai ir kiti kempingo baldai internetu – viskas vienoje vietoje, kad mėgautis gamta būtų dar maloniau. Pasinaudokite galimybe!

Filtruojama pagal

Kaina
0 538
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.