Katalogai

Europos kempingų katalogas ACSI +DVD
  Turime
  22,30 EUR
  Katalogas ACSI Campingführer Europa 2016 - tai puikus gidas keliaujant po Europą. Katalogas yra su CD-ROM ir nuolaidų kortele ACSI 2016 m. (Vokiečių kalba).
  Katalogas su kortele ACSI (vokiečių k.) Katalogas su kortele ACSI (vokiečių k.)
   Turime
   16,20 EUR
   Katalogas CampingCard ACSI - tai keliautojo gidas, kuriame pateikta daugybė kempingų su kontaktais. Kataloge rasite kortelę ACSI 2016 m. Su šia kortele galima gauti nuolaidų net 3142 stovyklavietėse Europoje. Vokiečių kalba.
   Katalogas su kortele ACSI (anglų k.) Katalogas su kortele ACSI (anglų k.)
    Turime
    16,20 EUR
    Katalogas CampingCard ACSI(2dalių) - tai keliautojo gidas, kuriame pateikta daugybė kempingų su kontaktais. Kataloge rasite kortelę ACSI 2016 m. Su šia kortele galima gauti nuolaidų net 3142 stovyklavietėse Europoje. Anglų kalba.
    ACSI kortelė ir kemperių stovėjimo vietų katalogas 2016 ACSI kortelė ir kemperių stovėjimo vietų katalogas 2016
     Turime
     Šiame kataloge ACSI Campingcard & Stellplatzführer 2016 (2 dalių) rasite visą reikalingą informaciją keliaujant kelioniniais automobiliais. Pateikiama 9000 populiariausių vietų prieinamų kemperiams. Yra nuolaidų kortelė ACSI 2016 m. Vokiečių kalba.
     ACSI Europos kempingų vadovas DVD 2016 ACSI Europos kempingų vadovas DVD 2016
      Turime
      14,55 EUR
      Šiame DVD rasite daugiau nei 8500 stovyklaviečių 30 šalių. Labai patogu, ne tik rengiant savo atostogas namuose, bet ir keliaujant. DVD daugiakalbis.
      Katalogas su kortele ACSI (prancūzų k.)
       Turime
       Katalogas CampingCard ACSI - tai keliautojo gidas, kuriame pateikta daugybė kempingų su kontaktais. Kataloge rasite kortelę ACSI 2016 m. Su šia kortele galima gauti nuolaidų net 3142 stovyklavietėse Europoje. Prancūzų kalba.
       Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

       Laisvalaikis gamtoje yra Jūsų kasdienybė, kuria mielai mėgaujatės ne tik šiltuoju metų laiku, tačiau ir tada, kai lauke yra visai vėsu? Tokiu atveju norime jus nudžiuginti. Šiais laikais laisvalaikiui gamtoje yra labai daug priedų, sistemų bei daiktų, kurie garantuos, kad buvimas gamtoje bus ypač malonus, kad būdamas miške jausitės kaip namuose. Jeigu esate aktyvus keliautojas ir buvimas gamtoje neapsiriboja sodu arba lietuviškais miškai – tokiu atveju turėtumėte įsigyti katalogus, kuruose galite rasti visą svarbiausią info, kuri susijusi su kelionėmis ir laisvalaikio leidimu gamtoje. Nors atrodo, kad šiais laikais internete galima rasti viską, ko reikia, tačiau siūlome nepamiršti, kad kai viskas vienoje vietoje – tuomet rasti info tampa dar paprasčiau. Juolab, būkite tikras keliautojas – naudokite išmaniąsias technologijas kuo rečiau.

       Su Patogiai.lt katalogais telefonas Jums bus net nebereikalingas.

       Patys populiariausi katalogai yra keliaujantiems po Europą. Kataloguose rasite visą info, kuri Jums yra reikalinga keliaujant su transporto priemone: visus taškus, visus stovyklavimo patarimus ir vietas, kur geriausiai apsistoti. Papildomai kartu su katalogu parduodamos į nuolaidų kortelės, kurios tinka konkrečioms valstybėms arba visai Europai. Su kortelėmis galėsite sutaupyti, kadangi jos ir specialūs katalogai subalansuoti mėgstantiems aktyviai leisti laiką gamtoje. Patogiai.lt prekiauja įvairiais katalogais, kad kiekvienas rastų jam labiausiai tinkamą pagal šalį. Suteikite sau galimybę pažinti daugiau paprasčiau, juolab – įdomiau.

       Filtruojama pagal

       Kaina
       14 27

       Saugu pirkti

       Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
       Saugūs atsiskaitymai
       Nemokamas grąžinimas
       Nemokamas grąžinimas
       Kaupkite Patogiai.lt taškus
       Kaupkite Patogiai.lt taškus
       Garantuotas pristatymas
       Garantuotas pristatymas
       Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
       Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

       Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.