Katalogai

Katalogas su kortele ACSI (vokiečių k.) Katalogas su kortele ACSI (vokiečių k.)
  Išparduota
  16,20 EUR
  Katalogas CampingCard ACSI - tai keliautojo gidas, kuriame pateikta daugybė kempingų su kontaktais. Kataloge rasite kortelę ACSI 2016 m. Su šia kortele galima gauti nuolaidų net 3142 stovyklavietėse Europoje. Vokiečių kalba.
  Katalogas su kortele ACSI (anglų k.) Katalogas su kortele ACSI (anglų k.)
   Išparduota
   17,10 EUR
   Katalogas CampingCard ACSI(2dalių) - tai keliautojo gidas, kuriame pateikta daugybė kempingų su kontaktais. Kataloge rasite kortelę ACSI 2016 m. Su šia kortele galima gauti nuolaidų net 3142 stovyklavietėse Europoje. Anglų kalba.
   Katalogas su kortele ACSI (prancūzų k.)
    Išparduota
    Katalogas CampingCard ACSI - tai keliautojo gidas, kuriame pateikta daugybė kempingų su kontaktais. Kataloge rasite kortelę ACSI 2016 m. Su šia kortele galima gauti nuolaidų net 3142 stovyklavietėse Europoje. Prancūzų kalba.
    Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

    Laisvalaikis gamtoje yra Jūsų kasdienybė, kuria mielai mėgaujatės ne tik šiltuoju metų laiku, tačiau ir tada, kai lauke yra visai vėsu? Tokiu atveju norime jus nudžiuginti. Šiais laikais laisvalaikiui gamtoje yra labai daug priedų, sistemų bei daiktų, kurie garantuos, kad buvimas gamtoje bus ypač malonus, kad būdamas miške jausitės kaip namuose. Jeigu esate aktyvus keliautojas ir buvimas gamtoje neapsiriboja sodu arba lietuviškais miškai – tokiu atveju turėtumėte įsigyti katalogus, kuruose galite rasti visą svarbiausią info, kuri susijusi su kelionėmis ir laisvalaikio leidimu gamtoje. Nors atrodo, kad šiais laikais internete galima rasti viską, ko reikia, tačiau siūlome nepamiršti, kad kai viskas vienoje vietoje – tuomet rasti info tampa dar paprasčiau. Juolab, būkite tikras keliautojas – naudokite išmaniąsias technologijas kuo rečiau.

    Su Patogiai.lt katalogais telefonas Jums bus net nebereikalingas.

    Patys populiariausi katalogai yra keliaujantiems po Europą. Kataloguose rasite visą info, kuri Jums yra reikalinga keliaujant su transporto priemone: visus taškus, visus stovyklavimo patarimus ir vietas, kur geriausiai apsistoti. Papildomai kartu su katalogu parduodamos į nuolaidų kortelės, kurios tinka konkrečioms valstybėms arba visai Europai. Su kortelėmis galėsite sutaupyti, kadangi jos ir specialūs katalogai subalansuoti mėgstantiems aktyviai leisti laiką gamtoje. Patogiai.lt prekiauja įvairiais katalogais, kad kiekvienas rastų jam labiausiai tinkamą pagal šalį. Suteikite sau galimybę pažinti daugiau paprasčiau, juolab – įdomiau.

    Filtruojama pagal

    Kaina
    14 27

    Saugu pirkti

    Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
    Saugūs atsiskaitymai
    Nemokamas grąžinimas
    Nemokamas grąžinimas
    Kaupkite Patogiai.lt taškus
    Kaupkite Patogiai.lt taškus
    Garantuotas pristatymas
    Garantuotas pristatymas
    Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
    Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

    Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.