Gertuvės

Gertuvė HYDROLIN STEEL
  Turime
  Gertuvės

  Gertuvė HYDROLIN STEEL

  082002-hydrolin
  7,99 EUR
  Gertuvė HYDROLIN STEEL yra pagaminta i&scaron labai tvirto plieno, su poliruotu, eleganti&scaronku pavir&scaroniumi. Talpa: 750 ml.
  Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

  Jeigu esate aktyvus žmogus, kuriam judėjimas – kasdienybės dalis, tokiu atveju po ranka visada turėkite gertuvę, kuri leis jaustis ramu, kad išgersite reikalingą vandens kiekį. Turbūt visi puikiai žinote, kad per dieną išgerti bent jau du litrus vandens yra būtina, kadangi tai garantuoja, kad žmogus jausis puikiai, kad jis turės reikalingos energijos, galiausiai, kad jis gražiai atrodys, kadangi vanduo yra grožio bei energijos šaltinis. Tiesa, kad ir kur būnate – ne visada pavyksta įsigyti skanaus vandenuko, tad daugeliu atveju gertuvės yra būtinos, kadangi jos suteikia galimybę skanauti nuostabiu ir energijos suteikiančiu vandeniu kiekvieną dieną. Gertuvės internetu – kiekvienam pagal jo poreikius, o kai pasirinkimas platus – didėja tikimybė, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo didesnių iki mažesnių, nuo stilingų iki paprasto modelio, kad kiekvienas rastų tai, kas geriausai dera prie jo stiliaus.

  Gertuvė yra labai patogios formos, tad jos ne tik stilingos, tačiau ir labai patogiai transportuojamos iš vienos vietos į kitą. Siūlome įvertinti ir tai, kad jos ilgaamžės, tad kartą įsigijus kokybišką gaminį galite jaustis visiškai ramiu, kad kiekvienas žingsnis bus neatsiejamas nuo skanaus vandens, kuris suteiks Jums energijos tiek labai kaitriomis dienomis, tiek vėsiais žiemos vakarais, kuomet taip pat reikia gerti vandenį.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  7 8

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.