Paplūdimio palapinės

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Atėjus vasarai daugelis mūsų keliauja prie jūros, ežerų, kitų vandens telkinių, kadangi būtent paplūdimiai dažnam asocijuojasi su atostogomis bei puikiu laisvalaikio praleidimu. Tiesa, labai karštomis dienomis buvimas paplūdimyje gali apkarsti, kadangi intensyvi saulė sukelia ne tik skausmą, tačiau ir didelius nudegimus. Norėdami tinkamai apsisaugoti nuo saulės daromos žalos, taip pat, išvengti smėlio maiste – paplūdimio palapinės yra patogiausias pasirinkimas, kuris garantuos, jog išeiginės bus praleistos puikiai ir be jokių neigiamų pasekmių.

Siūlome įsigyti žinomiausių pasaulyje palapinių bei turizmo prekių gamintojų produkciją, kuri garantuoja ne tik mažą kainą, tačiau ir aukštą kokybę. OASIS, LUGANOTONGA, EVIA, SUNDOME ir kiti gamintojai užtikrina, kad buvimas paplūdimyje patenkins net ir miesto gyventojo, prie komforto pratusio žmogaus poreikius. Tiesa, norėdami susirasti tobulai Jums tinkančią paplūdimio palapinę – turite įvertinti kelis kriterijus.

  • Išmatavimai – vienas svarbiausių kriterijų. Kiek žmonių vienu metu planuoja slėptis nuo saulės palapinėje?
  • Svoris svarbus tokiu atveju, kai palapinę reikia atnešti iki paplūdimio. Jeigu reikia nemažai ateiti, suprantama, kad patogiau bus lengvesnė.
  • Apsauga nuo saulės spindulių paplūdimio palapinėms yra vienas svarbiausių kriterijų. Kuo esate šviesesnės odos – tuo apsauga turi būti didesnė.
  • Įvertinkite, kokias ventiliacijos galimybes palapinė turi.
  • Galiausiai – dizainas, jeigu norite būti stilingas ir poilsio metu!

Paplūdimio palapinės internetu užtikrins komfortabilias, saugias ir stilingas atostogas! Sekite mūsų pasiūlymus ir pirmas sužinokite apie nuolaidas.

Filtruojama pagal

Kaina
19 21
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.