CEE energijos tiekimas

CEE ilgintuvas
  Turime
  CEE energijos tiekimas

  CEE ilgintuvas

  Lock M Out
  fritz-000000
  46,76 EUR
  Rodoma 1-24 iš 113 prekės(-ių)

  CEE energijos tiekimas garantuoja, kad kempingo metu galėsite jaustis komfortabiliai, kadangi greta visada bus elektra, kuri suteikia galimybę naudotis įvairiais elektriniais prietaisas. Tai labai svarbu tiems, kurie pasirenka ilgas keliones kemperiais bei karavanais. Paprasčiausiai norisi, kad viskas būtų patogu ir net ilgiausios kelionės neapsunkintų. 

  Žinoma, CEE energijos tiekimas neatsiejamas nuo kokybiškos įrangos, kurią ir galite rasti Patogiai.lt prekybos vietoje. Vienoje vietoje – viskas, ko Jums reikia, kad vieno pirkimo metu įsigytumėte visas galimas ir reikalingas įrangas. Ir rozetės dangtelius, ir pakaitinius laidus, taip pat, kontaktų kištukus, išsukamo kabelio būgnus bei visas kitas dalis bei joms skirtus priedus. Rinkitės patikimą bei pripažintą kokybę, kurią Jums gali pasiūlyti Patogiai.lt. Tai viskas, ko reikia, kad net ir ilgiausios kelionės būtų patogios, nes jų metu bus apie viską pagalvotą.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  0 254
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.