Stalai

Rodoma 1-24 iš 205 prekės(-ių)

Net ir būdami gamtoje galite labai pikiai jaustis, kadangi šiuo metu baldų, kurie skirti kempingams, pasirinkimas yra labai platus, tad siūlome pasižvalgyti po Patogiai.lt prekybos vietą ir pasirinkti tai, kas Jums garantuos malonumą būti gamtoje. Stalai internetu yra labai įvairūs, tad kiekvienas pagal savo poreikį gali rasti tokį baldą, koks jam labiausiai patinka. Pradedant mažesniais, kurie labai patogiai transportuojami iš vienos vietos į kitą ir puikiai tinka net ir labai trumpam pasibuvimui gamtoje ir tęsiant kur kas didesniais ir labai stacionariais, kurie dažniausiai pasirenkami, kai norima, kad buvimas gamtoje būtų ypač kokybiškas, kadangi praleidžiama nemažai laiko.

Patogiai.lt stalai – pačių žinomiausių gamintojų produkcija, tad jeigu norite kokybės už mažą kainą – siūlome ją rinktis būtent čia: Berger, Dukdalf, Outwell bei daugelis kitų gamintojų, kurie garantuos, kad buvimas gamtoje bus malonus kaip niekad. Jeigu Jums reikalingas ne tik stalas, tačiau komplektas su kėdėmis – tokiu atveju puikus pasirinkimas yra išlankstomas stalas. Tiesa, kadangi tokie komplektai yra gana dideli – juos geriausia komplektuoti soduose, parkuose ir panašiai, kadangi vežtis į gamtą su savimi nebus labai patogu. Kita alternatyva – sulankstomas stalas, kuris puikiai atlieka jam paskirtą funkciją, tačiau yra lengvesnis ir jį labai paprasta ir patogu vežtis su savimi.

Patogiai.lt kempingo baldai internetu – kad turistavimas būtų malonus kaip niekada. Siūlome tai įvertinti ir rinktis kokybę.

Filtruojama pagal

Kaina
0 305
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.