Palydovų ieškikliai

Setter ES-1 HD
  Turime
  Palydovų ieškikliai

  Setter ES-1 HD

  Maxview
  fritz-271960
  101,67 EUR
  Rodoma 1-9 iš 9 prekės(-ių)

  Palydovų ieškikliai yra būtini tokiu atveju, kai norite žiūrėti Tv kad ir kur esate. Tokiu atveju palydovinė Tv yra tikrai geriausias pasirinkimas, tačiau kad ji veiktų sklandžiai reikia pasirūpinti specifine įranga ir jos priedais, kuriuos galite rasti Patogiai.lt prekybos vietoje. Pirmiausia yra būtini palydovų ieškikliai, kurie suranda palydovą, kuris ir transliuos signalą. Žinoma, svarbu įsigyti tokį ieškiklį, kuris puikiai derėtų ir su Jūsų pasirinkta lėkšte. 

  Paprastesnis būdas yra pirkti komplektus, kadangi jie iškart yra suderinti, tad veikia sklandžiai, juolab, garantuoja sistemingą darbą, o to rezultatas yra puikiai vaizdą perteikiantis Tv, kuris leis mėgautis žiniomis nepriklausomai nuo to, kur esate. Palydovų ieškikliai internetu – galimybė likti išmaniu net ir ilgiausios kelionės kemperiais metu.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  9 102
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.