Buitiniai prietaisai

Rodoma 1-24 iš 224 prekės(-ių)

Atostogos transporto priemonėje tikrai nereiškia, kad teks patirti troškulį, kaitrą ir sprando skausmu, kadangi prastai išsimiegosite. Šiais laikais galima įsigyti viską, ko reikia kemperiams ir kempingams, tad Patogiai.lt prekybos vieta yra atvira Jums.

Namų ūkiui keliaujant būtini buitiniai prietaisai. Kuo daugiau – tuo kelionė labiau primins malonų nuotykį, o transporto priemonės aplink – namus.

  • Dulkių siurbliai, skalbyklės, lygintuvai yra tos smulkmenos be kurių daugelis negali įsivaizduoti savo kelionės. Paprasčiausiai juk reikia rūpintis aplinka, kurioje būsite, tuo pačiu savo drabužiais ir higiena. Nesvarbu kur keliaujate – be buitinės technikos apsieiti nepavyks. Žinoma, tokiu atveju jeigu norite keliauti patogiai.
  • Mini orkaitės, viryklės, fenai ir kita įranga skirta tiems, kurie nori keliauti patogiai ir tuo pačiu kiekvieną dieną valgyti skanų bei sveiką maistą. Kelionių metu tai yra labai svarbu. Dažnas kelionių metu skundžiasi virškinimo problemomis. Jeigu valgysite sveikai ir skaniai – su tuo susidursi neteks.
  • Virduliai ir kavinukai, galiausiai, leis gerti skanią kavą kiekviename sustojime tada, kai Jūs to labiausiai norite.

Buitiniai prietaisai skirti ne tik namų poreikiams, tačiau ir kelionių metu. Kuo daugiau daiktų bus su Jumis – tuo kelionė bus malonesnė ir tuo pačiu komfotabilesnė. Patogiai.lt – viskas vienoje vietoje. Leiskite sau keliauti be jokio vargo.

Filtruojama pagal

Kaina
0 1270
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.