Virduliai ir kavinukai

Virdulys 1 l
  Turime
  Virduliai ir kavinukai

  Virdulys 1 l

  Tristar
  fritz-439910
  46,76 EUR
  Rodoma 1-24 iš 33 prekės(-ių)

  Kelionių metu svarbu pasirūpinti buitine technika, kuri gali užtikrinti, kad jausitės komfortabiliai ir net pačios ilgiausios kelionės nebus baisios. Viena tokių smulkmenų yra kavinukai ir virduliai, kurie pasirūpins, kad kasdien gedite tik pačius skaniausius gėrimus, kurie Jus atgaivins ir tuo pačiu sušildys.

  Kavinukai ir virduliai kelionių metu gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau būtent tokios smulkmenos lemia kokybę bei užtikrina, kad nesijaus, kad kasdien važiuoja šimtais kilometrų. Siūlome susipažinti su plačia pasiūla, kuri Jums gali pasiūlyti Patogiai.lt ir palyginus skirtingus modelius pasirinkti tuos virdulius, kurie Jums atrodo labiausiai tinkami.

  Galiausiai, Patogiai.lt nuolatos skelbia akcijas, tad jeigu norite, kad kavinukai arba virduliai Jums kainuotų pigiau – tokiu atveju siūlome sekti naujausius pasiūlymus ir kai jie atsiras – pasinaudoti jais.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  6 91
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.