Langai ir roletai

Langas 500 x 700 Langas 500 x 700
  Turime
  Langai ir roletai

  Langas 500 x 700

  43R500X700
  246,18 EUR
  POLYPLASTIC įmontuojamas langas kelioniniams automobiliams. Išmatavimai: 500 x 700 mm. YRA SMULKIŲ ĮBRĖŽIMŲ. BE ORIGINALIOS PAKUOTĖS.
  Langas (700x400 mm)
   Turime
   Langai ir roletai

   Langas (700x400 mm)

   1440073
   199,85 EUR
   Dometic įmontuojamas langas kelioniniams automobiliams. Matmenys: 700 x 400 mm, išoriniai 760 x 464 mm.
   Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

   Kemperiams būtinos smulkmenos, kurios gali garantuoti, kad kelionių metu pavyks ne tik saugiai įveikti didelius atstumus, tačiau net  ir stovėjimo metu jaustis komfortabiliai ir negalvoti apie jokias smulkmenas. Pavyzdžiui, būtini langai ir roletai, kurie padės Jums pasislėpti nuo viso pasaulio, kai po ilgos kelionės paprasčiausiai norėsite prigulti. Tokiu atveju labai naudinga užraukti visus roletus, langus, kad niekas nematytų, kad yra viduje. Tiek dėl didesnio komforto, tiek dėl saugumo, kurio nori kiekvienas iš mūsų nepriklausomai nuo to, kur miega.

   Patogiai.lt siūlomi roletai internetu yra labai įvairūs, tad pradėjus ieškoti pamatysite, kad dizainų gausa suteikia galimybę kiekvienam pasirinkti tai, ko jam labiausiai riekia. Juk kemperiai labai dažnai komponuojami tarsi nuosavi namai, norisi, kad jie būtų stilingi ir gražūs. Tokiu atveju roletai taip pat pasirenkami ne tik pagal šviesos pralaidumą bei platumą, matmenis ir medžiagą, tačiau ir pagal stilių, kuris gali varijuoti nuo klasikinio iki labai modernaus.

   Papildomai kemperiuose labai rekomenduojami iššokantys langai, kurie padeda į laikinus namus įsileisti gryno oro ir tuo pačiu malonios vėsos. Dažniausiai kemperiuose nebūna tokių langų, tad papildomai montuojami iššokantys langai suteikia daug komforto. Tiesa, nepamirškite, kad  ir tokiu atveju būtini kokybiški roletai, kurie užtraukiami nakties metu ir tada, kai labai kaitria šviečia saulė.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   2 247
   Gamintojas
   daugiau... mažiau

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.