Langai ir roletai

Langas (700x400 mm)
  Išparduota
  Langai ir roletai

  Langas (700x400 mm)

  1440073
  199,85 EUR
  Dometic įmontuojamas langas kelioniniams automobiliams. Matmenys: 700 x 400 mm, išoriniai 760 x 464 mm.
  Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

  Kemperiams būtinos smulkmenos, kurios gali garantuoti, kad kelionių metu pavyks ne tik saugiai įveikti didelius atstumus, tačiau net  ir stovėjimo metu jaustis komfortabiliai ir negalvoti apie jokias smulkmenas. Pavyzdžiui, būtini langai ir roletai, kurie padės Jums pasislėpti nuo viso pasaulio, kai po ilgos kelionės paprasčiausiai norėsite prigulti. Tokiu atveju labai naudinga užraukti visus roletus, langus, kad niekas nematytų, kad yra viduje. Tiek dėl didesnio komforto, tiek dėl saugumo, kurio nori kiekvienas iš mūsų nepriklausomai nuo to, kur miega.

  Patogiai.lt siūlomi roletai internetu yra labai įvairūs, tad pradėjus ieškoti pamatysite, kad dizainų gausa suteikia galimybę kiekvienam pasirinkti tai, ko jam labiausiai riekia. Juk kemperiai labai dažnai komponuojami tarsi nuosavi namai, norisi, kad jie būtų stilingi ir gražūs. Tokiu atveju roletai taip pat pasirenkami ne tik pagal šviesos pralaidumą bei platumą, matmenis ir medžiagą, tačiau ir pagal stilių, kuris gali varijuoti nuo klasikinio iki labai modernaus.

  Papildomai kemperiuose labai rekomenduojami iššokantys langai, kurie padeda į laikinus namus įsileisti gryno oro ir tuo pačiu malonios vėsos. Dažniausiai kemperiuose nebūna tokių langų, tad papildomai montuojami iššokantys langai suteikia daug komforto. Tiesa, nepamirškite, kad  ir tokiu atveju būtini kokybiški roletai, kurie užtraukiami nakties metu ir tada, kai labai kaitria šviečia saulė.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  1 310
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.