Langai ir roletai

Rodoma 1-24 iš 74 prekės(-ių)

Kemperiams būtinos smulkmenos, kurios gali garantuoti, kad kelionių metu pavyks ne tik saugiai įveikti didelius atstumus, tačiau net  ir stovėjimo metu jaustis komfortabiliai ir negalvoti apie jokias smulkmenas. Pavyzdžiui, būtini langai ir roletai, kurie padės Jums pasislėpti nuo viso pasaulio, kai po ilgos kelionės paprasčiausiai norėsite prigulti. Tokiu atveju labai naudinga užraukti visus roletus, langus, kad niekas nematytų, kad yra viduje. Tiek dėl didesnio komforto, tiek dėl saugumo, kurio nori kiekvienas iš mūsų nepriklausomai nuo to, kur miega.

Patogiai.lt siūlomi roletai internetu yra labai įvairūs, tad pradėjus ieškoti pamatysite, kad dizainų gausa suteikia galimybę kiekvienam pasirinkti tai, ko jam labiausiai riekia. Juk kemperiai labai dažnai komponuojami tarsi nuosavi namai, norisi, kad jie būtų stilingi ir gražūs. Tokiu atveju roletai taip pat pasirenkami ne tik pagal šviesos pralaidumą bei platumą, matmenis ir medžiagą, tačiau ir pagal stilių, kuris gali varijuoti nuo klasikinio iki labai modernaus.

Papildomai kemperiuose labai rekomenduojami iššokantys langai, kurie padeda į laikinus namus įsileisti gryno oro ir tuo pačiu malonios vėsos. Dažniausiai kemperiuose nebūna tokių langų, tad papildomai montuojami iššokantys langai suteikia daug komforto. Tiesa, nepamirškite, kad  ir tokiu atveju būtini kokybiški roletai, kurie užtraukiami nakties metu ir tada, kai labai kaitria šviečia saulė.

Filtruojama pagal

Kaina
0 833
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.