Taurės, stiklinės, puodeliai

Rodoma 1-24 iš 156 prekės(-ių)

Indai kempinge yra labai svarbūs. Kadangi dažniausiai kempingu naudojamasi tuomet, kai planuojamos gana ilgos išvykos – svarbu užsitikrinti, kad po ranka bus viskas, ko reikia. O dažniausiai tai neatsiejama nuo smulkmenų, kurias mes naudojame savo namuose ir kurios paprasčiausiai pernešamos arba įsigyjamos naujos kempinge. Apie ką mes? Apie indus, kurie leis Jums net ir pačių ilgiausių kelionių metu kiekvieną dieną valgyti tik labai skanų, šiltą ir kvapnų maistą, kuris bus toks pat malonus, kaip kad gamintas namuose. Žinoma, greta skanaus maisto reikalingi ir gėrimui skirti indai: taurės, stiklinės puodeliai. Plačia pasiūlą siūlo Patogiai.lt, tad įvertinkite skirtingas gėrimams skirtų indų pasiūlas ir įsigykite tai, ko Jums labiausiai reikia. Dar geriau – pirkite komplektus. Tuomet kiekvieną kartą, kai tik norėsite  gamtoje išgerti kavos – galėsite tai daryti iš skoningo puodelio.

Rinkitės skirtingo dydžio stiklines, kurios skirtos skirtingo tipo gėrimams. Jas dekoruokite šiaudeliais, kuriuos labai mėgsta ne tik vaikai, tačiau ir suaugę asmenys. Žinoma, kad gėrimas būtų kur kas malonesnis, o šventės – įdomesnis, taip pat reikalingos ir taurės internetu, kurios gali būti ne tik stiklinės, tačiau ir plastikinės, taigi, pritaikytos prie judančios transporto priemonės poreikių. Galiausiai, būtini ir puodeliai, o Patogiai.lt siūlo labai plačią bei įvairią pasiūlą kiekvienam, pagal jo poreikius. Nuolatos siūlomos akcijos leis Jums sutaupyti, tad apsipirkite Patogiai.lt ir tegul rasti indai kempinge leidžia jums kelionės metu gaminti kaip namuose.

Filtruojama pagal

Kaina
0 78
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.