Taurės, stiklinės, puodeliai

metalo juosta metalo juosta
  Turime
  Taurės, stiklinės, puodeliai

  metalo juosta

  Silwy
  fritz-487200
  50,79 EUR
  Antirutschmatte Antirutschmatte
   Turime
   Taurės, stiklinės, puodeliai

   Antirutschmatte

   Silwy
   fritz-487210
   50,79 EUR
   Rodoma 1-24 iš 156 prekės(-ių)

   Indai kempinge yra labai svarbūs. Kadangi dažniausiai kempingu naudojamasi tuomet, kai planuojamos gana ilgos išvykos – svarbu užsitikrinti, kad po ranka bus viskas, ko reikia. O dažniausiai tai neatsiejama nuo smulkmenų, kurias mes naudojame savo namuose ir kurios paprasčiausiai pernešamos arba įsigyjamos naujos kempinge. Apie ką mes? Apie indus, kurie leis Jums net ir pačių ilgiausių kelionių metu kiekvieną dieną valgyti tik labai skanų, šiltą ir kvapnų maistą, kuris bus toks pat malonus, kaip kad gamintas namuose. Žinoma, greta skanaus maisto reikalingi ir gėrimui skirti indai: taurės, stiklinės puodeliai. Plačia pasiūlą siūlo Patogiai.lt, tad įvertinkite skirtingas gėrimams skirtų indų pasiūlas ir įsigykite tai, ko Jums labiausiai reikia. Dar geriau – pirkite komplektus. Tuomet kiekvieną kartą, kai tik norėsite  gamtoje išgerti kavos – galėsite tai daryti iš skoningo puodelio.

   Rinkitės skirtingo dydžio stiklines, kurios skirtos skirtingo tipo gėrimams. Jas dekoruokite šiaudeliais, kuriuos labai mėgsta ne tik vaikai, tačiau ir suaugę asmenys. Žinoma, kad gėrimas būtų kur kas malonesnis, o šventės – įdomesnis, taip pat reikalingos ir taurės internetu, kurios gali būti ne tik stiklinės, tačiau ir plastikinės, taigi, pritaikytos prie judančios transporto priemonės poreikių. Galiausiai, būtini ir puodeliai, o Patogiai.lt siūlo labai plačią bei įvairią pasiūlą kiekvienam, pagal jo poreikius. Nuolatos siūlomos akcijos leis Jums sutaupyti, tad apsipirkite Patogiai.lt ir tegul rasti indai kempinge leidžia jums kelionės metu gaminti kaip namuose.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   0 82
   Gamintojas
   daugiau... mažiau

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.