Navigacija ir galinio vaizdo sistemos

Kamera CM-42A
  Išparduota
  Galinio vaizdo sistemos

  Kamera CM-42A

  1406C
  379,40 EUR
  Spalvota galinio vaizdo kamera CM-42A. Su papildomomis funkcijomis: integruotas &scaronildymas, infraraudonasis ap&scaronvietimas.
  Rodoma 1-24 iš 193 prekės(-ių)

   Norite kelionės metu jaustis saugiai ir fiksuoti kiekvieną žingsnį, kad iškilus kokiems nors nesklandumams su įrašu juos būtų galima paprastai išspręsti? Tokiu atveju Patogiai.lt siūlo navigaciją bei galinio vaizdo sistemas, kurios leis jums įrašyti visą savo kelionę. Patogiai.lt navigacija ir galinio vaizdo sistemos yra labai įvairios, tad kiekvienas ras tokio gamintojo ir tokio funkcionalumo įranga, kokia jam labiausiai tinka.

  Navigacija ir galinio vaizdo sistemos internetu Patogiai.lt apima:

  • Galinio vaizdo sistemos.
  • Navigacija internetu.
  • Kombinuotos sistemos.

  Galinio vaizdo kamera sėkmingai dirba ir prie -20, ir prie +70 laipsnių temperatūrų pokyčių. Atbulinės sienos monitorius gali sverti tiek daugiau, tiek mažiau, tad įvertinkite jo pritaisymo mechanizmą, spalvotas monitorius papildomai gali turėti Sharp technologiją, kuri pagerins vaizdo kokybę, o BECKER navigacijos sistema turi Bluetooth funkciją, kuri šiais laikais yra ypač reikalinga. Dėl konkretaus ir geriausio pasirinkimo visada siūlome skaityti detalius aprašymus, kurie padės geriau suprasti įrangos veikimo niuansus ir tuo pačiu užsitikrinti, kad rasite tai, ko Jums labiausiai reikia, kad kelionės būtų saugios ir padėtų niekada nepasiklysti.

  Navigacija ir galinio vaizdo sistemos internetu Patogiai.lt pristatomos labai efektyviai, tad taupykite savo laiką ir užsisakyti visus priedus, kurie reikalingi ilgoms ir trumpoms kelionėms. Perkant didesnį kiekį pavyks sulaukti patrauklių pasiūlymų, kurie padės sutaupyti, galiausiai, gauti garantiją, kuria galėsite pasinaudoti jeigu įranga nustos tarnauti greičiau nei turėtų.

  Patogiai.lt elektroninė įranga – tvarkingoms, saugioms ir malonioms kelionėms. Viskas prasideda nuo gero įrangos įsigijimo. O tam siūlome pasinaudoti Patogiai.lt prekybos vieta.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  1 1982
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.