Navigacija ir galinio vaizdo sistemos

Monitorius CM-708R Monitorius CM-708R
  Turime
  Navigacija ir galinio vaizdo sistemos

  Monitorius CM-708R

  9940045
  299,76 EUR
  Monitorius CM-708R. 2 telekamerų įvadai ir papildomas AV įvadas. 7" plokščiaekranis, platus vaizdo formatas (16 : 9), pateikia įvairias ryšio galimybes.
  Kamera CM-42A
   Išparduota
   Galinio vaizdo sistemos

   Kamera CM-42A

   1406C
   379,40 EUR
   Spalvota galinio vaizdo kamera CM-42A. Su papildomomis funkcijomis: integruotas &scaronildymas, infraraudonasis ap&scaronvietimas.
   Rodoma 1-24 iš 35 prekės(-ių)

    Norite kelionės metu jaustis saugiai ir fiksuoti kiekvieną žingsnį, kad iškilus kokiems nors nesklandumams su įrašu juos būtų galima paprastai išspręsti? Tokiu atveju Patogiai.lt siūlo navigaciją bei galinio vaizdo sistemas, kurios leis jums įrašyti visą savo kelionę. Patogiai.lt navigacija ir galinio vaizdo sistemos yra labai įvairios, tad kiekvienas ras tokio gamintojo ir tokio funkcionalumo įranga, kokia jam labiausiai tinka.

   Navigacija ir galinio vaizdo sistemos internetu Patogiai.lt apima:

   • Galinio vaizdo sistemos.
   • Navigacija internetu.
   • Kombinuotos sistemos.

   Galinio vaizdo kamera sėkmingai dirba ir prie -20, ir prie +70 laipsnių temperatūrų pokyčių. Atbulinės sienos monitorius gali sverti tiek daugiau, tiek mažiau, tad įvertinkite jo pritaisymo mechanizmą, spalvotas monitorius papildomai gali turėti Sharp technologiją, kuri pagerins vaizdo kokybę, o BECKER navigacijos sistema turi Bluetooth funkciją, kuri šiais laikais yra ypač reikalinga. Dėl konkretaus ir geriausio pasirinkimo visada siūlome skaityti detalius aprašymus, kurie padės geriau suprasti įrangos veikimo niuansus ir tuo pačiu užsitikrinti, kad rasite tai, ko Jums labiausiai reikia, kad kelionės būtų saugios ir padėtų niekada nepasiklysti.

   Navigacija ir galinio vaizdo sistemos internetu Patogiai.lt pristatomos labai efektyviai, tad taupykite savo laiką ir užsisakyti visus priedus, kurie reikalingi ilgoms ir trumpoms kelionėms. Perkant didesnį kiekį pavyks sulaukti patrauklių pasiūlymų, kurie padės sutaupyti, galiausiai, gauti garantiją, kuria galėsite pasinaudoti jeigu įranga nustos tarnauti greičiau nei turėtų.

   Patogiai.lt elektroninė įranga – tvarkingoms, saugioms ir malonioms kelionėms. Viskas prasideda nuo gero įrangos įsigijimo. O tam siūlome pasinaudoti Patogiai.lt prekybos vieta.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   10 742
   Gamintojas
   daugiau... mažiau

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.