Priedai ir aksesuarai

Saugiklio tipas ME
  Turime
  Priedai ir aksesuarai

  Saugiklio tipas ME

  Büttner Elektronik
  fritz-000000
  6,61 EUR
  Rodoma 1-24 iš 80 prekės(-ių)

  Palydovinės antenos priedai bei aksesuarai užtikrins, kad sistema veiks sklandžiai ir kiekvieną dieną, kad ir kur esate – galėsite matyti pačias įdomiausias laidas ir tuo pačiu garantuoti, kad TV puikiai rodys net ir tokiu atveju, jeigu esate miške. Žinoma, kokybiškai sistemai reikalingi ir tam tikri priedai, kurie užtikrina funkcionalumą. 

  Patogiai.lt siūlomi priedai bei aksesuarai yra labai įvairūs, tad tik palyginę kelis variantus galėsite jaustis ramūs, kad įsigijote viską, ko reikia. Pavyzdžiui, būtinas kabelis. Jis atlieka labai svarbią funkciją, tad geriausia rinktis ilgesnius bei tvirtesnius. Taip pat, didesnės apkrovos saugikliai, kurie turėti papildomas apsaugas. Žinoma, apsauginių plokščių dangtelis, kurio pagrindinė funkcija yra apsauga, taip pat ir kombinuotoji dėžė bei daugelis kitų priedų, kurie padeda palydovinei antenai veikti sklandžiai. Patogiai.lt rasite viską, ko reikia, tad būtinai pasinaudokite galimybėmis.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  1 366
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.