Priedai ir aksesuarai

Rodoma 1-24 iš 80 prekės(-ių)

Palydovinės antenos priedai bei aksesuarai užtikrins, kad sistema veiks sklandžiai ir kiekvieną dieną, kad ir kur esate – galėsite matyti pačias įdomiausias laidas ir tuo pačiu garantuoti, kad TV puikiai rodys net ir tokiu atveju, jeigu esate miške. Žinoma, kokybiškai sistemai reikalingi ir tam tikri priedai, kurie užtikrina funkcionalumą. 

Patogiai.lt siūlomi priedai bei aksesuarai yra labai įvairūs, tad tik palyginę kelis variantus galėsite jaustis ramūs, kad įsigijote viską, ko reikia. Pavyzdžiui, būtinas kabelis. Jis atlieka labai svarbią funkciją, tad geriausia rinktis ilgesnius bei tvirtesnius. Taip pat, didesnės apkrovos saugikliai, kurie turėti papildomas apsaugas. Žinoma, apsauginių plokščių dangtelis, kurio pagrindinė funkcija yra apsauga, taip pat ir kombinuotoji dėžė bei daugelis kitų priedų, kurie padeda palydovinei antenai veikti sklandžiai. Patogiai.lt rasite viską, ko reikia, tad būtinai pasinaudokite galimybėmis.

Filtruojama pagal

Kaina
1 366
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.