Prikabinamų namelių / karavanų markizės

DWT Teilvorzelt Jazz DWT Teilvorzelt Jazz
  Turime
  Prikabinamų namelių / karavanų markizės

  DWT Teilvorzelt Jazz

  DWT
  fritz-000000
  1 204,92 EUR
  Rodoma 1-24 iš 241 prekės(-ių)

  Prikabinamų namelių / karavanų markizės suteiks Jūsų kelionei kur kas daugiau patogumo ir buvimas gamtoje bus neatsiejamas nuo  komforto. Markizės padės Jums sukurti tarsi mini namus, kuriuose yra ir virtuvėlė, taip pat, maudymuisi skirta vieta, tad jeigu liekate bent jau kelias diena vienoje vietoje – tokiu atveju būtinai sau turite leisti įsigyti palapines.

  Patogiai.lt Prikabinamų namelių / karavanų markizės yra labai įvairios, tad verta įvertinti ne tik dydį bei kainą, tačiau taip pat ir smulkiau apgalvoti – kokios Jums labiausiai tinka. Žinoma, dažniausiai žiūrimas dydis, kadangi priklausomai nuo keliaujančių žmonių skaičiaus reikalingos ir atitinkamos. Galiausiai, taip pat reikia įvertinti karavanus, prikabinamus namelius prie kurių markizės bus montuojamos. Tokiu atveju jos puikiai priglus, suteiks saugumo jausmą, taranus ne vienerius metus.

  Patogiai.lt- viskas, ko reikia Jūsų komfortui.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  0 2915
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.