Klijai

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Jeigu turite savo pramoginį laivą, kuris yra skirtas ne tik asmeniniams Jūsų malonumams, tačiau tuo pačiu  ir verslui, tokiu atveju labai svarbu pasirūpinti ne tik laivo funkcionalumu, tačiau ir estetika. Juk pramoginiai laivai yra puiki vieta gražiausių gyvenimo švenčių paminėjimui, tad siūlome pasidairyti po Patogiai.lt katalogą. Kadangi jame galite rasti visas prekes, kurių tik reikia kokybiškam denio apipavidalinimui. Vienas iš komponentui yra klijai, kurie skirti denio klijavimui. Kodėl verta rinktis Patogiai.lt produkciją, kai pasirinkimas yra toks platus?

Klijai deniui pirmiausia išsiskiria tuo, kad jie yra labai tvirti, tad puikiai priklijuoja ne tik dangą prie denio paviršiaus, tačiau ir įvairias smulkmenas prie laivo sienų. Taip pat didelis privalumas, kad šie klijai yra visiškai atsparūs drėgmei, tad juos pasirinkę galite jaustis ramūs, jog nei lietus, nei vandenyno vanduo nesugadins denio, lentos bus tvirtai pritvirtintos, stabiliai laikysis. Patogiai.lt nuolatos pildo savo katalogą, tad jeigu šiuo metu nerandate tokių klijų, kokių Jums reikia – siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus klausimus ir padės rasti tai, ko ieškote.

Profesionaliem darbams skirti klijai užtikrins, kad danga deniui bus ne tik tvirta, tačiau ir labai graži. Tai labai svarbu pramoginiams laivams, kadangi taip užtikrinamas jų patrauklumas ir tai, kad kartą plaukę laivu norės juo ir toliau pasinaudoti.

Filtruojama pagal

Kaina
10 24

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.