Namų ūkiui keliaujant

Kabliukų rinkinys2 Kabliukų rinkinys2
  Turime
  Kabliukai, laikikliai ir kitkas tvarkai palaikyti

  Kabliukų rinkinys2

  fritz-000000
  4,06 EUR
  suktis ant
   Turime
   Aksesuarai ir kuras griliams

   suktis ant

   Coleman
   fritz-000000
   7,11 EUR
   Rodoma 1-24 iš 1495 prekės(-ių)

   Dažnai keliaujate, tad norint, kad kemperis būtų tarsi Jūsų namai ir jame rastumėte viską, ko reikia, kad kelionės būtų komfortabilios? Tokiu atveju Patogiai.lt yra ta prekybos vieta, kurioje siūloma produkcija yra geriausias pasirinkimas, kadangi vienoje vietoje rasite ko tik reikia, prekių kainos yra konkurencingai patrauklios, galiausiai, kokybė – ilgaamžė, kadangi prekiaujama tik žinomiausių gamintojų produkcija.

   Namų ūkiui keliaujant reikia pasirūpinti aibe daiktų. Žinoma, kartą įsigijus jie tarnaus ilgus dešimtmečius, tad neteks jų keisti naujais.

   • Naudinga šaldymo įranga, kuri padės jums su savimi vežtis tiek maisto, kiek reikia.
   • Taip pat būtina įsigyti ir indus bei puodus, kuriuose gaminimas maistas bus labai skanus. Kelionės metu ypač svarbu gerai maitintis, kad organizmui nebūtų didelio šoko.
   • Taip pat būtini ir giliai bei viryklės. Daugelis renkasi grilius, kadangi nori gaminti lauke. Juk taip skaniau. Tačiau reikia nepamiršti, kad lietingomis dienomis reikia turėti alternatyvas.
   • Būtini ir visi kiti buitiniai prietaisai, kurie garantuos, kad keliausite švarioje aplinkoje, valgysite skanų maistą, tvarkymasis bus malonumas.
   • Namų apyvokos reikmenys kempinge yra mažos smulkmenos, kurios visumoje užtikrina, kad net ir pačios ilgiausio keliones bus malonumas, o ne darbas.

   Patogiai.lt įranga namų ūkiui keliaujant padės jums įsirengti kemperį taip, kad jis taps tarsi Jūsų antraisiais namais. Tegul kelionės būna kupinos tik pačių geriausių akimirkų.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   0 2537
   Gamintojas
   daugiau... mažiau

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.