Fenderiai

Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Mūsų siūlomi fenderiai – ypač kokybiški, labai tvirti bei ilgaamžiai, tad kartą juos įsigijus galite jaustis visiškai ramus, kad Jūsų vandens transporto priemonė bus visiškai apsaugota ir kiekviena kelionė į vandens telkinį bus neatsiejama nuo aukščiausio lygio kokybės. Fenderiai internetu – kiekvienam pagal jo poreikius. Susipažinkite su mūsų pasiūla, apžiūrėkite ją ir radus tai, kas Jums labiausiai tinka – įsigykite kokybę, kuri tarnaus ilgai bei funkcionaliai. Mūsų siūlomi fenderiai yra labai skirtingi, tad kiekvienas pagal savo poreikius ras jam labiausiai tinkamą įrangą, kuri garantuos tiek funkcionalų, tiek labai saugų plaukimą.

Fenderiai yra baltos bei pilkos spalvos, tad pagal savo poreikius susiraskite Jums labiausiai tinkamą bei pritaisykite prie vandens transporto priemonės. Juk tai yra matoma vandens transporto dalis, tad norėdami palaikyti vientisumą galite jaustis visiškai ramus, kad dizainas derės ir visuma atrodys puikiai. Svarbiausia, kad mūsų siūlomi fenderiai ne tik labai stilingi, tačiau tuo pačiu ir kokybiški, tad juos pasirinkus galite jaustis ramus, kad rasite įrangą, kuri patenkins Jūsų poreikius tiek stiliaus, tiek tarnavimo prasme.

Užsisakykite dabar ir mėgaukitės puikiomis priemonėmis, kurios garantuos saugų plaukimą bei apsaugotą švartavimąsi. Juk saugumas pirmiausia prasideda nuo mažiausių smulkmenų, kurios gali garantuoti, kad kiekvienas išplaukimas į vandens telkinį bus visiškai saugus.

Filtruojama pagal

Kaina
24 52

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.