Fenderiai

Fenderis (495 x 190 x 54 mm) Fenderis (495 x 190 x 54 mm)
  Turime
  Fenderiai

  Fenderis (495 x 190 x 54 mm)

  PMAR2110W
  24,25 EUR
  Apsauginis laivo fenderis, nesugeria vandens. Išmatavimai: 495 x 190 x 54 mm. Spalvos: balta arba balta/pilka.
  Fenderis (650 x 245 x 75 mm) Fenderis (650 x 245 x 75 mm)
   Turime
   Fenderiai

   Fenderis (650 x 245 x 75 mm)

   PMAR2235GW
   51,15 EUR
   Apsauginis laivo fenderis, nesugeria vandens. Išmatavimai: 650 x 245 x 75 mm. Spalva: balta/pilka.
   Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

   Mūsų siūlomi fenderiai – ypač kokybiški, labai tvirti bei ilgaamžiai, tad kartą juos įsigijus galite jaustis visiškai ramus, kad Jūsų vandens transporto priemonė bus visiškai apsaugota ir kiekviena kelionė į vandens telkinį bus neatsiejama nuo aukščiausio lygio kokybės. Fenderiai internetu – kiekvienam pagal jo poreikius. Susipažinkite su mūsų pasiūla, apžiūrėkite ją ir radus tai, kas Jums labiausiai tinka – įsigykite kokybę, kuri tarnaus ilgai bei funkcionaliai. Mūsų siūlomi fenderiai yra labai skirtingi, tad kiekvienas pagal savo poreikius ras jam labiausiai tinkamą įrangą, kuri garantuos tiek funkcionalų, tiek labai saugų plaukimą.

   Fenderiai yra baltos bei pilkos spalvos, tad pagal savo poreikius susiraskite Jums labiausiai tinkamą bei pritaisykite prie vandens transporto priemonės. Juk tai yra matoma vandens transporto dalis, tad norėdami palaikyti vientisumą galite jaustis visiškai ramus, kad dizainas derės ir visuma atrodys puikiai. Svarbiausia, kad mūsų siūlomi fenderiai ne tik labai stilingi, tačiau tuo pačiu ir kokybiški, tad juos pasirinkus galite jaustis ramus, kad rasite įrangą, kuri patenkins Jūsų poreikius tiek stiliaus, tiek tarnavimo prasme.

   Užsisakykite dabar ir mėgaukitės puikiomis priemonėmis, kurios garantuos saugų plaukimą bei apsaugotą švartavimąsi. Juk saugumas pirmiausia prasideda nuo mažiausių smulkmenų, kurios gali garantuoti, kad kiekvienas išplaukimas į vandens telkinį bus visiškai saugus.

   Filtruojama pagal

   Kaina
   24 52

   Saugu pirkti

   Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
   Saugūs atsiskaitymai
   Nemokamas grąžinimas
   Nemokamas grąžinimas
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Kaupkite Patogiai.lt taškus
   Garantuotas pristatymas
   Garantuotas pristatymas
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
   Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

   Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.