Dujų balionai ir priedai

Rodoma 1-24 iš 91 prekės(-ių)

Kemperiams ir karavanams Patogiai.lt siūlo labai daug skirtingų sistemų, kurios garantuoja, kad viskas veiks sklandžiai ir sistemingai, juolab, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus saugios ir labai komorftabilios. Maisto gaminimui bei papildomam patalpos apšildymui reikalingi dujų balionai ir priedai, kurie suteiks didesnį važiavimo patogumą.

Patogiai.lt siūlomi dujų balionai bei jiems reikalingi priedai yra labai įvairūs, tad tikime, jog kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka ir būtent tai, kas geriausiai tinka jo įrangai.

Pasiūla – plati bei įvairi. Jeigu nežinote, kuris variantas labiausiai tinka Jums – kviečiame susisiekti su Patogiai.lt vadybininkais, kurie dažniausiai labai mielai atsako į iškilusius klausimus ir padeda rasti tai, ko reikia.

Galbūt tai:

  • „Ender“ dujų butelio dangčio gyvenimo būdas.
  • Brunner elektroninis dujų balansas W8 Gascontrol.
  • Aliuminio dujų balionas 6 kg (užpildytas).
  • TGO dviejų butelių sistema Multimatic 30 mbar.
  • Ir daugelis kitų sistemų, kurias galite rasti Patogiai.lt.

Dujų balionams ir priedams reguliariai siūlomos įvairios akcijos, kurios padės įrangą įsigyti kur kas pigiau, tačiau lygiai taip pat džiaugtis jos funkcionalumu ir nesukti galvos dėl veikimo, kadangi viskas sumontuota taip, kad veiktų be papildomos patalpos. Juk Patogiai.lt – tiems, kurie mėgsta komfortą.

Filtruojama pagal

Kaina
3 355
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.