Pakopos

Rodoma 1-24 iš 61 prekės(-ių)

Net ir pačios mažiausios smulkmenos kelionių metu yra labai svarbios, tad nieko keisto, kad daugelis užsukę į Patogiai.lt perka labai daug, kadangi pamato, kad skirtingi daiktai gali kelionei suteikti kur kas daugiau komforto. Visiškai natūralu, kad apsipirkimas Patogiai.lt džiugina, kadangi net ir gana paprasti daiktai kemperiams yra labai tvirti, tarnauja ilgai ir tuo pačiu pasižymi funkcionalumu. Viena iš tokių mažų smulkmenų, kuri kartais gali būti net nepastebimas yra pakopos, kurios naudojamos kiekvieną dieną. Daugeliui atveju, kad pavyktų paprastai pasiekti konkrečius tikslus. Kitu atveju pakopos gali būti naudojamas ir kaip mini suoliukas, kuris suteikia galimybę patogiai atsiėdus atlikti tam tikrus darbus.

Pakopos skiriasi savo aukščiu bei pločiu, tad pagal poreikius galite rasti ir Jums labiausiai tinkamą variantą. Nuo pačių mažiausių iki didelių ir aukštų. Taip pat pakopos gali būti pasirenkamos ir pagal stiliaus niuansus, kadangi daugelis nori, kad visi kempinge esantys daiktai puikiai tarpusavyje derėtų. Jeigu turite kokių nors klausimų – visada galite susisiekti asmeniškai su Patogiai.lt konsultantais, kurie mielai atsakys į klausimus ir padės jums rasti tai, ko ieškote.

Žinoma, pakopos gali būti dvi, gali būti trys arba ji gali būti tik viena, tad čia jau viskas remiasi į kiekvieno asmens poreikius. Svarbiausia žinoti – ko Jums reikia ir tokiu atveju įsigijus galėsite džiaugtis, kad am tikrų darbų atlikimas bus greitesnis ir kur kas paprastesnis.

Filtruojama pagal

Kaina
0 599
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.