Kempingo tualetai

Rodoma 1-24 iš 128 prekės(-ių)

Šiais laikais kelionės per Lietuvą arba Europą – vienas patraukliausių atostogų variantų, tad nieko keisto, jog daugelis įsigyja visas priemones, kurių gali reikėti sėkmingai kelionei ir džiaugiasi, kad atostogavimas gamtoje tampa patogus kaip niekada. Vienas iš svarbiausių komponentų, kurį reikia įvertinti planuojant kelionę – kempingo tualetai. Ėjimas į mišką tikrai yra ne išeitis, juolab, ne visada tenka būti gamtos apsuptyje, tad tualetas kemperyje arba karavane yra paprasčiausiai būtinas.

Kempingo tualetu Patogiai.lt prekybos vietoje yra labai įvairūs, tad siūlome susipažinti su pasiūla elektroninėje prekybos vietoje ir pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka. Kadangi Patogiai.lt siūlomi kempingo ir karavano tualetai yra tik žinomų ir pripažintų gamintojų gaminiai – tai suteikia galimybę kur kas labiau pasitikėti produkcija ir džiaugtis profesionalia kokybe.

  • Dometic;
  • SOG;
  • Thetford;
  • WAECO;
  • Yachticon.

Siūlome labai skirtingų talpų tualetus, tad pagal savo poreikius įsigykite ir Jums labiausiai tinkamą. Juolab, kartu su tualetais parduodami ir įvairūs priedai, kurie garantuoja, kad ši higieninė patalpa keliavimo transporto priemonėje bus  ne tik stilinga, tačiau taip pat ir švari bei prižiūrėta. Kartu su tualetu siūlome pasirūpinti ir kitomis smulkmenomis, pavyzdžiui, kibiru, aktyvuotos anglies filtru, ventiliatoriumi, kuris yra būtinas tokiose transporto priemonėse, žinoma, papildomai reikalinga žarna, tualeto anga bei daugelis kitų smulkmenų, kurios kelionės metu įgauta labai didelę prasmę.

Patogiai.lt siūlomi kempingo tualetai yra labai įvairūs, tad susipažinkite su pasiūla ir rinkitės geriausią kokybę.

Filtruojama pagal

Kaina
0 1465
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.