Štekeriai, kabeliai, adapteriai

dviejų sankaba
  Turime
  Štekeriai, kabeliai, adapteriai

  dviejų sankaba

  ProCar
  fritz-143760
  22,36 EUR
  Rodoma 1-24 iš 142 prekės(-ių)

  Štekeriai, kabeliai, adapteriai yra neatsiejama kemperių dalis. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai pačios mažiausios smulkmenos, tačiau siūlome nepamiršti, kad dažniausiai smulkmenos ir lemia visumą, tad labai svarbu viskuo pasirūpinti, kad pritrūkus netektų nutraukti kelionės. Dar geriau – būtinai įsigyti papildomus priedus, atsargines dalis, kurias galima naudoti tokiu atveju, kai pagrindinės nebetinkamai funkcionuoja.

  Patogiai.lt prekiaujami štekeriai, kabeliai, adapteriai internetu yra labai įvairūs, tad siūlome daugiau dėmesio skirti charakteristikoms, funkcionalumui ir tuo pačiu tikslingai pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka. Nuo mažiau galingų iki labai galingų, nuo pigesnių iki brangesnių. Svarbiausia, kad visi kokybiški, tad Patogiai.lt garantuoja, kad kelionės bus saugios ir jų metu bus apie viską pagalvota.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  0 95
  Gamintojas
  daugiau... mažiau

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.