Miego komfortui

Rodoma 1-24 iš 78 prekės(-ių)

Kelionių metu labai svarbu pasirūpinti tinkamomis priemonėmis kokybiškam miegui. Visi puikiai žinome, kad prastas miegas labai apsunkina kitą dieną, tad svarbu kelionių metu pasirūpinti daiktais ir priedais, kurie garantuos, kad net ir miegodami sudėtingomis oro sąlygomis galėsite džiaugtis puikiu miegu. Tuo pasirūpins Patogiai.lt, kuriems svarbu, kad miego komfortui skirta įranga ne tik kad atitiktų, tačiau net ir pranoktų Jūsų poreikius.

Miego komfortui skirta įranga kemperiams – įvairi. Stengiamasi, kad vienoje vietoje rastumėte viską, ko reikia, kad net ir pačios ilgiausios kelionės būtų kuo patogesnės ir nereikalautų iš Jūsų papildomų jėgų, kurias gali skirti mėgavimuisi kelione. Svarbiausia – kokybiškas čiužinys, kuris būtent ir pritaikytas ilgoms kelionėms. Jis sukurtas taip, kad net ir būdamas retai valomas ir vėdinamas jis vistiek puikiai tarnautų, žmogaus oda nesialergizuotų. Puikus pasirinkimas geram  miegui yra ir įranga, kuri padeda reguliuoti galvos poziciją. Tokiu atveju toje pačioje lovoje gali miegoti skirtingi žmonės ir pagal savo poreikius nusistatyti jiems labiausiai tinkamą aukštį. Papildomai siūlomos ir čiužinio apsaugos, kurios suteiks miegojimui daugiau komforto ir garantuos, kad pavargęs po įspūdžių ienos galėsite kristi į lovą ir pasinerti į sapnų karalystę. Užsiklojimui rekomenduojama kvėpuojanti antklodė, kuri leis puikiai jaustis net ir labai kaitriomis dienomis, kadangi Jūsų oda puikiai kvėpuos, pavyks išvengti šutimo. Galiausiai, galvai padėti rekomenduojama bambukinė pagalvėlė.

Patogiai.lt – viskas, ko reikia, kad miegas būtų toks saldus atarsi ant debesies. Katalogas nuolatos pildomas tad sekite info ir džiaukitės daiktais, kurie garantuos puikų miegą.

Filtruojama pagal

Kaina
0 646
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.