Kiti šildytuvai

Šildytuvas Blackfire 12 V Šildytuvas Blackfire 12 V
  • Sumažinta kaina / -50%
Turime
Šildytuvai

Šildytuvas Blackfire 12 V

7202817N
8,55 EUR 17,10 EUR
Labai efektyvus 12V/ 150W keramikinis termo-ventiliatorius. Su lanksčia jungtimi, apsisukančia 360&deg kampu ir perjungimo mygtuku.
Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Geros kokybės šildytuvai pasirūpins, kad Jūsų buvimas gamtoje bus malonus, kaip kad niekada. Patogiai.lt siūlo elektrinius bei kitokiu principu veikiančius šildytuvus, kurie pasirūpins Jūsų komfortu ne tik vėsiuoju metų laiku, tačiau vasarą, kadangi jos naktimis gali labai atšalti. Patogiai.lt prekybos vietoje parduodami šildytuvai taip pat siūlomi su nuolaida, tad tai puikia galimybė sutaupyti ir gauti geros kokybės šildytuvus kur kas pigiau. Įvertinkite tai, kad visada galite kreiptis su klausimus į kuriuos Jums bus maloniai atsakyta. Tikimasi, kad kiekvieno kliento poreikiai užbus ne tik patenkinami, tačiau net ir pranokstami, tad susipažinkite su geriausiais Patogiai.lt siūlomais šildytuvais, kurie suteiks Jūsų atostogoms daugiau komforto. Jie gali būti naudojami tiek namuose, sodo nameliuose, kemperiuose, tad susipažinkite su įrangos charakteristikomis ir pasirinkite Jums labiausiai tinkamą.

Filtruojama pagal

Kaina
8 407
Gamintojas
daugiau... mažiau

Saugu pirkti

Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
Saugūs atsiskaitymai
Nemokamas grąžinimas
Nemokamas grąžinimas
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Kaupkite Patogiai.lt taškus
Garantuotas pristatymas
Garantuotas pristatymas
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.