Išorės valymui

Valiklis HP7
  Turime
  Priemonės valymui ir priežiūrai

  Valiklis HP7

  9945326
  12,00 EUR
  Universalus valiklis, efektyviai nuvalantis įvairius organinius nešvarumus. Lengvai pašalina riebalų, dervos, suodžių, tepalų dėmes. Biologiškai suyra, nedirgina odos, yra draugiškas aplinkai.
  Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

  Tinkamas transporto priemonės išorės sutvarkymas yra brangus malonumas, tad nieko keisto, kad žmonės dažniausiai mašiną valo patys, kadangi mato, jog tai nėra labai sunku, o rezultatas, kurį pavyksta pasiekti – tarnauja kur kas ilgiau ir tuo pačiu dažniausiai džiugina savo funkcionalumu. Išorės valymui Patogiai.lt siūlo labai platų prekių pasirinkimą, tad kiekvienas ras tai, kas jį labiausiai domina ir tuo pačiu kas padeda jam pačiam susitvarkyti su savo mašina. Galiausiai, įsigijus kokybiškas valymo priemones pats valymas bus nebe darbas, tačiau malonumas.

  Automobilio valymui Patogiai.lt siūlo įsigyti šepetėlius, kurie padės pašalinti ne tik dulkes, tačiau ir sniegą bei medžių lapus, kurie atgula ant lauke laikomų transporto priemonių. Šepetėliai turi ilgus kotus, tad pasieksite net ir sunkiai pasiekiamas vietas be jokių problemų. Siūlome rinktis specialius valiklius, kurie yra skirti langų valymui. Ne tik pašalinsite nešvarumus, tačiau tuo pačiu ir dryžius, kurie leis Jums puikiai matyti kelią ir tuo pačiu džiaugtis, kad Jūsų mašina sutvarkyta lyg iš salono. Žinoma, žiemos metu būtinas ir ledo grandiklis, kuris ne tik padeda puikiai pašalinti sniego sukeliamus dirgiklius, tačiau tuo pačiu išvengti mašinos subraižymo, tad šiuo atveju puikiai gaunama kokybė, kuri leis džiaugtis puikiai atrodančia savo transporto priemone.

  Patogiai.lt auto valymo priemonės – viskas, ko Jums reikia yra vienoje vietoje. Įsigykite pigiau ir gaukite kokybę.

  Filtruojama pagal

  Kaina
  12 12

  Saugu pirkti

  Saugus atsiskaitymas Patogiai.lt parduotuvėje
  Saugūs atsiskaitymai
  Nemokamas grąžinimas
  Nemokamas grąžinimas
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Kaupkite Patogiai.lt taškus
  Garantuotas pristatymas
  Garantuotas pristatymas
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje
  Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje

  Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau apie naudojamus slapukus skaitykite privatumo politikoje.